Kwadratowe rynny metalowe – idealny wybór dla Twojego dachu dla zmiennych warunków atmosferycznych

12-06-2019, 18:37

Odpowiedni dobór systemu orynnowania zapewni bezpieczeństwo, ochraniając budynek wraz z elewacją przed zalaniem. Właściwie działający system rynnowy skutecznie odprowadzi wodę z dachu, zapewniając mu tym samym trwałość. Wybierając rynny warto pamiętać, że będą one też swego rodzaju ozdobą domu. Oprócz wyglądu rynien powinniśmy też wybrać dobry materiał, który zapewni im optymalną żywotność. W dalszej części artykułu znajdziesz cenne rady i wskazówki, jak wybrać rynny do swojego domu.

kwadratowe rynnyKwadratowe rynny dachowe – dlaczego warto?

Ostatnio dużą popularnością cieszą się rynny kwadratowe, które świetnie odnajdują się w projektach budynków jednorodzinnych o nowoczesnym charakterze. Spełniają swoją rolę wszędzie tam, gdzie liczy się nie tylko ich użyteczność, ale niebagatelne znaczenie ma również design.

Kwadratowe rynny ocynkowane lub aluminiowe są nie tylko ładne. Ich zaletą jest skuteczność w odprowadzaniu dużych ilości wody opadowej z każdego rodzaju dachu. Nie ma znaczenia pokrycie czy kształt dachu, w każdym przypadku sprawdzają się dobrze.

Wybierając World Metal – rynny kwadratowe wykonane w technologii Rapid Connection możesz liczyć na łatwy i szybki montaż, gdyż rynny te nie wymagają złączek. Dzięki temu skraca się nie tylko czas montażu ale też jego cena, nawet o 60 proc. 

 

Kwadratowe rynny stalowe czy miedziane – jakie wybrać?

Rynny dostępne są w kilku rodzajach metali. W zależności od potrzeb możesz kupić kwadratowe rynny aluminiowe, ocynkowane, miedziane lub inne. Rynny stalowe są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, skrajne temperatury i promieniowanie UV. Dlatego prostokątne rynny dachowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie będą poddane działaniu promieniowania UV a temperatura stale będzie się zmieniać. Rynny metalowe dobrze też radzą sobie z dużymi opadami śniegu.

Jesteś na etapie doboru systemu orynnowania do swojego domu? Zajrzyj na stronę World-Metal.pl, gdzie znajdziesz bogatą ofertę rynien kwadratowych. Producent oferuje możliwość wykonania przejść z rynny kwadratowej na okrągłą lub odwrotnie. Na życzenie wykona dowolną rynnę kwadratową na wymiar. Dzięki World Metal zyskasz dostosowany do Twoich potrzeb, trwały i skuteczny system orynnowania, który będzie jednocześnie nowoczesny i stylowy.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


Tematy pokrewne:  

tag kwadratowe rynnytag komunikat firmy


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.