Konferencja infoShare już za tydzień!

PATRONAT MEDIALNY 11-04-2012, 12:33

W dniach 19-20 kwietnia w Gdańsku odbędzie się konferencja infoShare. To obowiązkowe wydarzenie dla osób działających w branży marketingu, ICT, new media oraz IT.

InfoShare stawia sobie za cel dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych dziedzin i specjalizacji. To już czwarta edycja tej imprezy, w której weźmie wielu znakomitych prelegentów z Polski i z zagranicy. Stawiamy przede wszystkim na interesujących mówców, ludzi o bogatym doświadczeniu i wysokich kompetencjach, potrafiących w zajmujący sposób opowiedzieć o tematyce, którą się zajmują, ilustrując ją praktycznymi przykładami – mówią organizatorzy.

Twórcy wydarzenia wychodzą także naprzeciw oczekiwaniom uczestnikom konferencji, w związku z czym swoje idee będą mogli przedstawić ochotnicy, którzy zgłosili swój pomysł na przemówienie w ramach konkursu ogłoszonego przez organizatorów.

Wystąpienia prelegentów odbywać się będą w języku polskim oraz angielskim. W programie konferencji przewidziano prezentacje m.in. na temat nowoczesnych metod budowania marki, wykorzystywania nowoczesnych technologii w Dolinie Krzemowej, giełdy papierów wartościowych oraz zagadnień z zakresu HTML5 i Java.

Więcej informacji na temat konferencji dostępne na stronie internetowej www.infoshare.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag spotkaniatag patronat DItag konferencjetag Infoshare
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy