Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Kolumny Klipsch R-600F - warto na nie poczekać

01-03-2022, 18:11

Legendarna marka Klipsch, po raz kolejny, wyraźnie zarysowuje swoją dominację na rynku produktów audio. W ramach ekskluzywnej serii Reference powstaje najnowszy model Klipsch R-600F, wyposażony w udoskonalone i całkowicie innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Długo i z niecierpliwością oczekiwane - jakie będą kolumny Klipsch R-600F?

Kolumny Klipsch R-600F - warto na nie poczekać

Wspaniałą i ważną wiadomością, dla wszystkich pragnących zaopatrzyć się w wysokiej klasy sprzęt audio, będzie informacja o powstaniu najnowszego dziecka serii Reference - Klipsch R-600R. Cieszący się powszechnym uznaniem i obsypany nagrodami na światowych wystawach model R-620F zyskał godnego następcę o jeszcze lepszych parametrach technicznych i unowocześnionym designie. Standard brzmienia najnowszego modelu kolumny podłogowej marki Klipsch zaskoczy wszystkich niespotykaną dotąd jakością dźwięku, otwierając nowy rozdział w historii urządzeń audio.

Czym zaskoczą nas kolumny Klipsch R-600F? Specyfikacja

Najnowszy produkt Klipsch R-600F to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i minimalistycznego, ekskluzywnego wyglądu kolumn, wpisującego się w najwyższe standardy dotyczące estetyki sprzętu audio. W oparciu o całkowite przedefiniowanie kreacji brzmień powstało urządzenie o jeszcze lepszym, dynamicznym głośniku niskotonowym, bazującym na hybrydowym głośniku 1-calowym. Dodatkowo, Klipsch R-600F to efektywność nagłośnienia sięgająca 50 m2 - bijąca na głowę wszystkie odpowiedniki w swojej kategorii. Dla optymalnego komfortu użytkowania, kolumny Klipsch R-600F zostały wyposażone w elektronikę o bezpiecznej oporności wynoszącej 8 ohm.

Klipsch - tradycja i innowacje

Kolumny Klipsch R-600F - warto na nie poczekać

Co warto wiedzieć o tej kultowej, amerykańskiej firmie? Klipsch Audio Technologies to nazwa znana wszystkim melomanom, audiofilom i wielbicielom wyjątkowej jakości dźwięku. Istnieje na rynku od 1946 roku - co czyni z niej jedną z pierwszych amerykańskich firm zajmującą się sprzedażą sprzętu audio. Jej założycielem był Paul Wilbur Klipsch - wizjoner i ekspert w dziedzinie inżynierii dźwięku. Ten miłośnik technologii audio, pomimo skromnych, początkowych możliwości, mając do dyspozycji jedynie wiatę w mieście Hope, zaczął tworzyć i sprzedawać urządzenia przewyższające swoją klasą wszystkie dostępne, wówczas, sprzęty audio. Za sprawą swojej pasji do projektowania coraz lepszej jakości odtwarzaczy dźwięku, wynalazł narożny głośnik tubowy o możliwościach nieporównywalnych z poprzednikami. Od tego czasu, kontynuującą cele swojego założyciela firma Klipsh, wprowadza na rynek głośniki do wysokiej klasy systemów dźwiękowych, cechujące się niespotykaną wiernością rzeczywistym brzmieniom. Kolumny podłogowe Klipsch to urządzenia audio najwyższej jakości, godnie realizujące wizję założyciela marki.

Nowe standardy w świecie kolumn podłogowych - Klipsch R-600F

Zostań z nami na bieżąco i przekonaj się jak nowoczesne rozwiązania technologiczne, stosowane przez markę Klipsch, zmieniają oblicze sprzętów audio, kreując w tej kategorii produktów zupełnie niespotykaną jakość. Zapraszamy do zapoznania się z całą serią unikalnych produktów linii Reference, a także Reference Premiere!

Ostatnie artykuły:

fot. WWFTematy pokrewne:  

tag nolstag muzykatag kolumnytag Klipschtag AWPtag Amin12