Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Jakie korzyści może przynieść Twojej powierzchni biurowej folia LCD na szyby?

28-11-2019, 18:23

Siedziba Twojej firmy powinna spełniać wiele zadań, aby działała na jej korzyść. Ważne jest przecież nie tylko zapewnienie pracownikom odpowiedniej i komfortowej przestrzeni do wykonywania służbowych obowiązków. Właściciele przedsiębiorstw często zapominają, że biuro jest także jedną z najlepszych wizytówek firmy. Niezależnie więc, czy dopiero projektujesz jego przestrzeń, zmieniasz wystrój wnętrz po paru latach działalności czy też planujesz niewielki remont, ważne jest to, aby starać się połączyć ze sobą te dwie kwestie – z jednej strony komfort i wygoda pracowników, z drugiej wysokie walory estetyczne i reprezentatywne. Można to osiągnąć jedynie stawiając na minimalistyczne i funkcjonalne wnętrza, a także wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest obecnie folia LCD na szyby. Jakie korzyści może więc przynieść Twojej firmie popularna folia ciekłokrystaliczna?

folia LCD na szyby

Reprezentatywna funkcja biura a folia matowa na szyby

Dla właściciela firmy jedną z kluczowych kwestii powinno być zapewnienie komfortowych i wygodnych warunków dla swoich pracowników, tak, aby z jednej strony ułatwiały im kontakty między sobą, a z drugiej pozwalały na skupienie, prywatność i kreatywne podejście do wykonywanych zadań. Ogromną rolę będzie więc odgrywała przestrzeń biurowa, w której przebywają pracownicy – nie tylko poszczególne gabinety czy stanowiska, ale także części wspólne. Z drugiej jednak strony nie można zapominać o tym, że do siedziby firmy przychodzą również obecni i potencjalni partnerzy biznesowi, klienci, a także różni współpracownicy. To właśnie przed nimi przestrzeń biurowa powinna stanowić najlepszą wizytówkę firmy i świadczyć o jej profesjonalizmie, pasji i poświęceniu w realizacji różnych projektów.
W obecnych czasach można to osiągnąć wyłącznie poprzez minimalistyczną aranżację wnętrz biura oraz wykorzystanie nowych technologii. Coraz bardziej popularna staje się więc folia ciekłokrystaliczna, zwana inaczej folią matową, która montowana jest na szybach i większych elementach szklanych. Pozwoli na zastąpienie tradycyjnych sposobów zasłaniania okien, takich jak firanki, zasłony i żaluzje, a także na zwiększenie prywatności wewnątrz przestrzeni biurowej, zawsze wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba, oraz na nowoczesny wystrój biura.

Jak dokładnie działa folia LCD na szyby w przestrzeni biura?

Folia ciekłokrystaliczna, jak sama nazwa wskazuje, ma w sobie drobne kryształki w stanie ciekłym. Sama jest niezwykle cienka i niezauważalna dla ludzkiego oka, przez co nie zmienia percepcji. Gdy tylko zajdzie potrzeba większej prywatności wewnątrz gabinetów czy w częściach wspólnych, folia LCD na szyby wymaga aktywowania za pomocą pilota lub też aplikacji w telefonie, wtedy błyskawicznie stanie się mlecznobiała. W ten sam sposób można wyłączyć jej działanie. Wyposażenie przestrzeni biurowej w folię matową z pewnością zwiększy prestiż Twojej firmy zarówno przed pracownikami, jak i partnerami biznesowymi czy klientami. Dostępna jest w ofercie firmy Sonte-Poland.


Ostatnie artykuły:
Tematy pokrewne:  

tag folia LCD


« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031