Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Jaki prezent dla osoby zakochanej w górach?

10-02-2022, 08:33

Jest ci potrzebny prezent dla miłośnika gór i nie wiesz co kupić? Zdecyduj się na podarunek związany z wyjątkową pasją, jaką jest zdobywanie górskich szczytów. Zastanów się, czy wolisz kupić jakiś element odzieży, czy może raczej pełen fantazji gadżet?

Jeśli stawiasz na ubrania, godne polecenia są T-shirty z nadrukami nawiązującymi do gór. Bardzo lubiana jest na przykład koszulka Szlak Mnie Trafia, która podoba się wielu osobom ze względu na zabawną grę słów. Popularna jest też koszulka Mniej Wygód Więcej Przygód lub Wlezę Wszędzie. Z tym samym nadrukiem są dostępne również ciepłe, wysokiej jakości bluzy. Takie bluzy są równie lubiane, jak T-shirty a do tego przydatne w chłodne dni. Odpowiedni podarunek dla osoby o dużym poczuciu humoru to koszulka Szczytuj Ze Mną lub Nie Można Kupić Szczęścia Ale Można Jechać W Góry A To Już Prawie To Samo. Niektórzy preferują nadruki o nieco innym charakterze. Jeśli jest ci potrzebna bardziej stonowana treść, możesz wybrać inny nadruk na prezent dla pasjonata gór, bo jest ich do wyboru naprawdę sporo. Jeśli poszukujesz czegoś bardziej romantycznego i nostalgicznego idealna będzie koszulka W Górach Jest Wszystko Co Kocham a także Góry Wzywają Muszę Iść.

Jeśli nie ubrania, to co?

Nie przekonuje cię pomysł na prezent dla górołaza związany z ubraniami? W takim razie możesz wybrać jedno z licznych akcesoriów. Bardzo lubiane są na przykład kubki z nadrukami. Dostępne są klasyczne kubki z ceramiki, a także kubki magiczne. Na kubkach magicznych nadruk pojawia się pod wpływem działania temperatury. Oprócz tego możesz kupić kubki termiczne i emaliowane. Kubki klasyczne i magiczne przydadzą się w domu lub w pracy, z kolei termiczne i emaliowane z powodzeniem mogą być używane na szlaku. Wśród kubków wszystkich typów bardzo lubiane są te z nadrukiem Chodźmy W Góry, kubek No To W Góry, a także Kozica Górska i wiele innych. Inny wyjątkowy prezent z motywem gór to torba, czapka, magnesy.

Prezenty z nadrukami na wiele okazji

Gadżety i ubrania z nadrukami są odpowiednimi upominkami na wiele okazji. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu na urodziny, imieniny czy święta, pamiętaj, że podarunek związany z ukochaną pasją zawsze jest dobrym pomysłem. Doskonały prezent dla góromaniaka w każdym wieku to wspomniane już koszulki i bluzy.  Spośród gadżetów możesz wybrać nie tylko wspomniane już torby, czapki i magnesy. Bardzo lubiane są również bokserki, worki oraz poduszki. Możesz nawet zaopatrzyć się w dziecięce body z odpowiednimi nadrukami. 

Jakie nadruki są najbardziej popularne?

Na pewno wszystkie nadruki są ciekawe i wśród nich każdy znajdzie coś dla ciebie. Jeśli poszukujesz podarunku dla osoby zakochanej w Tatrach, potrzebny ci jest prezent dla tatromaniaka, który będzie nawiązywał do tego pięknego pasma górskiego. Możesz więc wybrać koszulkę, bluzę lub inne rzeczy z nadrukiem zawierającym nazwę konkretnego szczytu. Tematycznie powiązane są również takie nadruki jak Tatry Wołają Muszę Iść oraz Tatry Wzywają Muszę Iść. Oprócz tego możesz dostać również nadruk z napisem Tatry. Z wymienionymi nadrukami dostępny jest praktycznie każdy rodzaj produktu, dlatego  możesz swobodnie wybierać taki prezent dla miłośnika tatr, który uznasz za idealny.

koszulka w górach jest wszystko co kocham

Wciąż zastanawiasz się jaki prezent wybrać?

Jeśli nadal zastanawiasz się jaki prezent dla miłośnika gór kupić określ przede wszystkim preferencje osoby, której chcesz wręczyć podarunek. Pamiętaj, że trafnie dopasowana rzecz może być używana z przyjemnością przez długie lata, a nietrafiony upominek zwykle ląduje w kącie. Jeśli wiesz, że znajomy góromaniak lubi dekoracje do domu, kup mu poduszkę z nadrukiem z górskim motywem. Jeśli wiesz, że uwielbia gorącą herbatę i kawę postaw na kubek termiczny. Oryginalność i przemyślany zakup to podstawa, aby prezent dla pasjonata gór był naprawdę udany. Jeśli dobrze podejdziesz do sprawy, możesz być pewien, że sprawisz swoim upominkiem wiele radości, a przecież właśnie o to chodzi w dawaniu prezentów.

Ostatnie artykuły:

fot. WWFTematy pokrewne:  

tag prezentytag nolstag koszulki z nadrukiemtag górytag Amin12tag ALH