Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Jak wybrać najtańszą pożyczkę lub kredyt online? Sprawdź!

27-05-2020, 09:27

Myślisz o tym, by wnioskować o dodatkowe środki? Dobrym rozwiązaniem będzie wnioskowanie o pożyczkę przez internet. To naprawdę proste! Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni produkt i poświęcisz kilka minut, by złożyć wniosek. Sprawdź, jak wybrać najtańszą pożyczkę lub kredyt online!

pożyczki

Jeśli myślisz o tym, by wnioskować o tanią pożyczkę online lub kredyt gotówkowy, świetnie trafiłeś! Dziś podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę i jak wybrać najlepszy produkt bez wychodzenia z domu!

Po pierwsze, wybierz produkt dopasowany do swoich potrzeb

W internecie znajdziesz setki ofert finansowania, o które możesz wnioskować w kilka minut. Przede wszystkim musisz się zastanowić, jakiego produktu potrzebujesz. Jeśli brakuje Ci środków na bieżące wydatki czy opłaty i wiesz, że będziesz w stanie oddać pożyczone środki po kilkudziesięciu dniach, przyjrzyj się chwilówkom. Szybkie pożyczki przez internet to minimum formalności, niska kwota maksymalna i krótki okres spłaty.

Potrzebujesz więcej? Dobrym rozwiązaniem może się okazać pożyczka ratalna. Jej kwota maksymalna wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych, a okres spłaty to zazwyczaj kilka lat. Pożyczki ratalne są oferowane przez firmy pozabankowe.

Kolejny produkt to kredyt gotówkowy oferowany przez bank. Tutaj możesz liczyć na bardzo wysoką kwotę maksymalną – nawet kilkaset tysięcy złotych ze spłatą rozłożoną na kilkanaście lat. Musisz się jednak liczyć z dużą liczbą formalności i dokumentów, które należy dostarczyć do banku.

Po drugie, skorzystaj z porównywarki finansowej online

Porównywarka finansowa to świetne narzędzie, które pomoże Ci wybrać produkt pożyczkowy, którego potrzebujesz. Wystarczy, że wybierzesz na suwakach preferowaną kwotę finansowania oraz okres spłaty, by w zamian otrzymać zestawienie ofert od różnych firm pożyczkowych oraz banków działających w naszym kraju. To oszczędność czasu, ponieważ nie musisz na własną rękę przeglądać i porównywać pożyczek w kilku miejscach, jak i pieniędzy – pożyczki i kredyty oferowane online są dużo tańsze, niż te w punktach stacjonarnych. W porównywarce finansowej masz wgląd do wszelkich opłat i kosztów, jakie musisz ponieść w związku z wzięciem pożyczki, co ułatwia wybór najtańszej oferty.

Po trzecie, sprawdź aktualne rankingi kredytowe

Kolejnym pomocnym narzędziem są rankingi kredytowe. Znajdziesz w nich wybrane oferty pożyczek i kredytów wraz z opisami, opłatami, wyliczeniem wysokości rat i wszelkimi szczegółami dotyczącymi danego produktu. Dzięki nim również możesz się przekonać, czy wybrana przez Ciebie oferta jest atrakcyjna i korzystna.Jeśli udało Ci się znaleźć produkt dopasowany do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych, pozostaje Ci tylko złożenie wniosku. A to możesz zrobić całkowicie przez internet. Wystarczy, że przygotujesz swój dowód osobisty, uzupełnisz formularz pożyczkowy, w którym należy wpisać dane osobowe, dane kontaktowe oraz numer konta bankowego, na które mają zostać wypłacone środki z pożyczki. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej, dodatkowe środki znajdą się na Twoim rachunku.

Ostatnie artykuły:

fot. Tavex
fot. ann_zima

Tematy pokrewne:  

tag pożyczki