Jak obniżyć koszty przejazdów służbowych w firmie?

28-05-2020, 10:01

Przyrośnięte do parkingów pojazdy służbowe nie przynoszą zysków, ani oszczędności. To efekt uboczny zdalnej pracy, która może na stałe zagościć w wielu firmach. Pracownicy korzystający z transportu zbiorowego już nie tak chętnie przekraczają próg autobusu, metra lub tramwaju. Tymczasem istnieją w przestrzeni miejskiej rozwiązania, które można łatwo i tanio wdrożyć w polityce transportowej większości firm.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


webinar vooom

Mowa o budżetach na przejazdy transportem współdzielonym, tzw. budżetach mobilności. Z jednej strony pozwalają na wymierne oszczędności na przejazdach w firmach, a z drugiej zapewniają stały dostęp do różnorodnych form transportu indywidualnego.

Docenią to zarówno pracodawcy szukający optymalizacji w utrzymaniu służbowych pojazdów, jak i pracownicy unikający przejazdów transportem zbiorowym, czy próbujący np. złapać taksówkę w godzinach szczytu, pędząc na spotkanie biznesowe. Dla kadry pracowniczej budżet na przejazdy będzie stanowił również atrakcyjny benefit, pozwalający na znaczące oszczędności w budżecie domowym.

Budżet mobilności pozwala uniknąć ryzyka związanego z długoterminowymi umowami leasingowymi lub najmu, ich obsługą oraz wszelkimi dodatkowymi kosztami, nie rezygnując jednocześnie z nowoczesnych, wysokiej jakości środków transportu. Rozwiązanie to umożliwia zarazem dokładny wgląd w dane dotyczące przejazdów, co pozwala na elastyczne i bardziej precyzyjne planowanie polityki transportowej w firmie. Oszczędności wygenerowane dzięki budżetowi mobilności Vooom mogą sięgać kilkunastu tysięcy złotych rocznie tylko na jednym pojeździe.
 
O tym jak wykorzystać w firmach wspomniane trendy w mobilności miejskiej dowiemy się podczas webinaru, który odbędzie się w najbliższy piątek, 29 maja o godzinie 10.00.
 
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Andrzej Popławski, Head of electric mobility w innogy Polska - największego elektrycznego carsharingu w Polsce.

Zarejestruj się na webinar >>Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.