Jak kupuje się like na instagramie?

05-10-2019, 17:37

Wielki szum, jaki pojawił się na Instagramie w związku z zaobserwowanymi przez użytkowników testami aplikacji w celu usunięcia liczników polubień, chyba powoli opadł. Wydaje się, że właściciele IG porzucili pomysły wprowadzania innowacji, przeciw którym buntują się zarówno influencerzy, jak i followersi. Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z IG kupowanie lajków nadal jest więc cennym rozwiązaniem, które pozwala rozszerzać zasięgi.

instagram like

  1. Dlaczego warto kupować lajki?
  2. Jak kupić lajki? 
  3. Realizacja usługi. Na co zwrócić uwagę?

Dlaczego warto kupować lajki?

Polskie lajki to jedna z platform, które umożliwiają zakup "pełnowartościowych" lajków na IG. Dlaczego to takie ważne, szczególnie dla tych, którzy dopiero raczkują na IG, choć również i dla stałych użytkowników social mediów? Jak wiemy zarówno Instagram, jak i Facebook "lajkami stoją". To ilość lajków warunkuje zasięg postu. Ponadto lajki otwierają szanse na komentarz i nowe obserwacje, szybszy rozwój konta. Dla wielu firm, jak i osób prywatnych, to szansa na zarabianie na Instagramie, poprzez budowę zaufania klientów i obserwujących, jak również zdobywanie coraz wyższej pozycji wśród konkurencji. Kupione lajki to więc poszerzanie zasięgu, zwiększanie szans na lajki od nowych użytkowników i budowanie marki w social mediach. Bez odpowiedniej ilości polubień nie ma mowy o aktywnym działaniu na IG.

Jak kupić lajki? 

Zatem, dodatkowe like na Instagramie to świetny sposób na szybszy rozwój konta przez dodatkowy zasięg który generują. Początkowo gromadzenie nowych obserwatorów, komentujących i lajkujących zdjęcia jest bardzo trudne. Kupione lajki ułatwiają rozpoczęcie tego procesu. Polskie lajki to platforma, na której takiego zakupu można dokonać wręcz błyskawicznie. Na początku należy wybrać ilość lajków do kupienia. Warto pamiętać, że całą pulę można podzielić na kilka zdjęć, a im większy pakiet, tym cena pojedynczego lajka jest niższa. Klient ma możliwość wyboru konkretnego pakietu. Chodzi przede wszystkim o wybór pomiędzy prawdziwymi a sztucznymi kontami i czas realizacji zamówienia. W opcji premium lajki mogą pojawić się już nawet do 10 minut po opłaceniu zlecenia. Realizacja płatność jest szybka bezpieczna, dzięki systemowi Przelewy24 lub Cashbill. System składania zamówień na Polskie Lajki jest tak prosty, że wystarczy podać w nim jedynie nazwę na Instagramie. System sam wykryje charakter konta i dodatkowo zaproponuje zdjęcia, które warto promować. W trakcie realizacji zamówienia nie należy usuwać zawartości profilu, nie można także zmieniać jego charakteru na prywatny.

instagram

Realizacja usługi. Na co zwrócić uwagę?

Lajki na koncie w zależności od wybranego pakietu pojawią się w ciągu 10 minut - 72 godzin. Najczęściej jednak zamówienia realizowane są do kilku godzin. Dla tych, którym zależy na błyskawicznej realizacji przygotowany został natomiast osobny pakiet. Omawiany tutaj system w dużej mierze kładzie nacisk na autentyczność usług, a więc sugeruje zakup z prawdziwymi kontami, które gwarantują następnie uzyskanie polskich lajków. Właściciele zastrzegają jednak, że - ze względu na objętość bazy - nie są w stanie zagwarantować polubień jedynie z polskich kont, choć są one ich domeną. To nie jest targetowanie polubień, a charakterystyka dużej części oferowanej usługi. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że na koncie mogą pojawić się lajki od kont spoza Polski. Warto pamiętać, że lajki nawet przy dużej ilości są dodawane w taki sposób, aby nie wywoływać sztucznego efektu. Ponadto, wybierając prawdziwe lajki, właściciel konta eliminuje ryzyko blokady. 

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag Instagram
pit 37
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.