Izba Gospodarki Elektronicznej coraz mocniejsza

08-02-2016, 01:17

Kolejne podmioty z branży e-commerce dołączyły do Izby Gospodarki Elektronicznej. W gronie firm zrzeszonych powitano kancelarię Szostek_Bar i Partnerzy, sklep internetowy Radosna Kuchnia, właściciela technologii Myshop.mobi oraz INSIDER specjalizujący się w branży BIG DATA.

- Szostek_Bar i Partnerzy jest kancelarią specjalizująca się w obsłudze podmiotów z branży IT oraz transakcji e-commerce. Codziennie radzimy sobie z wyzwaniami jakie stawia przed naszymi klientami rozwój nowoczesnych technologii, a niejednokrotnie także brak adekwatnych regulacji prawnych w tym obszarze. Od kilku miesięcy baczniej przyglądaliśmy się dokonaniom Izby Gospodarki Elektronicznej, która stanowi organizację opiniotwórczą w środowiskach związanych z handlem elektronicznym. Zdecydowaliśmy się na partnerstwo w e-Izbie z uwagi na zbieżność zainteresowań biznesowych i naukowych, a przede wszystkim wysoką jakość działań e-Izby. Chcemy wspierać te działania, a nasz zespół złożony z prawników praktyków oraz naukowców z pewnością będzie dużą wartością dodaną do projektów, które możemy wspólnie realizować - tłumaczy prof. n. dr hab. Dariusz Szostek z kancelarii Szostek_Bar i Partnerzy.

- Chcemy nieustannie rozwijać się i świadczyć usługi na wysokim poziomie, dlatego zdecydowaliśmy się dołączyć do Izby Gospodarki Elektronicznej. Członkostwo umożliwi nam dostęp do najnowszych informacji z branży i specjalistycznych szkoleń, z których z przyjemnością będziemy korzystać. Bezcenna jest też wymiana doświadczeń - mówi Natalia Wiszniewska ze sklepu internetowego Radosna Kuchnia.

- Branża retail to jedno z najgorętszych miejsc rozwoju cyfrowego biznesu. W procesie zakupowym mobile wyrasta na dominujący kanał inspiracji, informacji oraz sprzedaży. Wierzymy, że wspólnie z Izbą Gospodarki Elektronicznej będziemy podejmować szereg wartościowych inicjatyw na rzecz świadomego i efektywnego wykorzystania możliwości, jakie daje aplikacja MyShop.mobi retailerom - informuje Maciej Tygielski, CEO MyShop.mobi

- INSIDER specjalizuje się w personalizacji stron internetowych i aplikacji mobilnych. Jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych, m.in. w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rosji, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich już od 4 lat, a pół roku temu rozpoczęliśmy działalność w Polsce. Niebawem otworzymy biuro w Chinach. Ofertę kierujemy przede wszystkim do branży e‑commerce oraz wydawnictw, dlatego dołączenie do Izby Gospodarki Elektronicznej było decyzją naturalną, wynikającą z profilu naszej działalności. Dostęp do najnowszych raportów branżowych, informacji o rozwoju i trendach w branży e-gospodarki to ogromna wartość dodana z bycia Członkiem e-Izby. Ta wiedza stanowi doskonałą bazę do dalszego rozwoju firmy i pozwala nam działać bardziej efektywnie na rynku lokalnym. Chcemy aktywnie uczestniczyć w działaniach e-Izby oraz dzielić się własnym, różnorodnych doświadczeniem - wyjaśnia Przemysław Mirowski, Sales and Business Development Manager CEE w Insider.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. geralt


Tematy pokrewne:  

tag Izba Gospodarki Elektronicznejtag e-Izba

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.