iPhone: Rozmowy w wirtualnej sieci

27-06-2008, 12:23

Posiadacze Apple iPhone już mogą skorzystać z usługi MO-Call: międzynarodowych rozmów prowadzonych przez wirtualną sieć, której celem jest redukcja kosztów połączeń - informuje producent oprogramowania, firma Morodo.

Aby skorzystać z MO-Call użytkownicy iPhone'a, a także innych marek telefonów powinni  uaktywnić usługę poprzez stronę www.mo-call.mobi, gdzie należy się zarejestrować i skąd można pobrać specjalne oprogramowanie na komórkę.

Międzynarodowy numer, z którym użytkownik chce nawiązać połączenie, wybierany jest z książki telefonicznej lub wykazu ostatnich rozmów. Według producenta rozmowy wykonywane w ramach MO-Call Home kosztują znacznie mniej niż rozmowy łączone przez operatorów komórkowych.

Dostępna też jest usługa Mo-Call World mająca na celu zastąpić roaming. W takiej sytuacji należy wprowadzić numer, na który użytkownik chce zadzwonić oraz wybrać lokalny numer Morodo, z którym rozmowa zostanie połączona. Wirtualna sieć połączy rozmowę korzystając z numerów podanych przez użytkownika.

Aktualne stawki za rozmowy międzynarodowe można sprawdzić na stronie producenta. W ramach trwającej właśnie promocji, nowi użytkownicy MO-Call otrzymują darmowy kredyt wartości 3.50 Euro na przetestowanie usługi.

strona MO-Call
fot. DI - strona MO-Call
Aplikacja MO-Call jest również dostępna dla urządzeń przenośnych korzystających z technologii Java, Symbian, Windows Mobile, Linux, BREW oraz RIM.

Tymczasem zakup iPhone'a w Polsce wciąż nie jest oficjalnie możliwy. Z ostatnich doniesień wynika jednak, że telefon Apple planują wprowadzić Era oraz Orange. Obydwie premiery mają nastąpić jeszcze w tym roku.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930