Internauci wybiorą najlepszy samochód 2011 roku

24-01-2012, 02:18

Wystartował plebiscyt na najlepszy samochód minionego roku - The Best Car 2011. Do 5 lutego użytkownicy mogą głosować na najlepsze auta w siedmiu kategoriach. Autor najciekawszego nadesłanego uzasadnienia wygra nagrodę, którą jest skuter.

The Best Car 2011 organizowany przez redakcję motoryzacyjną Onetu to plebiscyt, w którym internauci wybierają najlepsze samochody roku 2011 w siedmiu kategoriach: dla biznesmana, do miasta, dla rodziny, lubiących moc i prędkość, najbardziej designerski, dla kochających przyrodę, technologia oraz dla lubiących duże.

Czytaj też: Onet relacjonuje Rajd Dakar 2012

W konkursie biorą udział samochody dostępne w polskich salonach w 2011 roku. Spośród wszystkich modeli dziennikarze motoryzacyjni Onetu redakcja wskazali po sześciu kandydatów do każdej z kategorii. Zwycięzcą kategorii zostanie samochód, który zgromadzi największą liczbę głosów, natomiast tytuł The Best Car 2011 przypadnie samochodowi, który uzyska najwięcej głosów spośród wszystkich dostępnych w konkursie modeli.

Głosowanie odbywa się SMS-owo. Każdy z uczestników może nadesłać dowolną liczbę głosów, podając w treści numer wybranego auta wraz z krótkim uzasadnieniem. Koszt SMS 1,23 brutto. Komisja składająca się z dziennikarzy OnetMoto wybierze najciekawsze uzasadnienie, a jego autor otrzyma nagrodę w postaci skutera.

Więcej informacji na stronie: bestcar.onet.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy