Archiwum - Kwiecień 2015, Krzysztof Gontarek:
Za nami II odsłona najbardziej oczekiwanej konferencji tej wiosny – Kongresu Dyrektorów E-commerce, organizowanego przez Grupę Unity. Podczas dwóch merytorycznych dni, kilkunastu godzin prelekcji oraz dyskusji rozmawiano o najgorętszych trendach w e-commerce, najskuteczniejszych narzędziach wsparcia handlu internetowego oraz o możliwościach, jakie dają nowe technologie w kontekście najważniejszych wyzwań branży.
więcejOd kiedy ponad połowa Polaków stała się posiadaczami smarftonów, nikt nie zastanawia się, CZY prowadzić działania w mobile, tylko JAK uczynić to skutecznie. I na to pytanie odpowie Kongres Mobilny, który odbędzie się 15 kwietnia w Warszawie.
więcej80 stoisk wystawców z branży e-commerce i m-commerce, tysiące zwiedzających, pokazy i warsztaty dla sklepów online prowadzone przez specjalistów w ramach Szkoły e-Commerce Polska. Czy E‑meeting stanie się najważniejszym polskim spotkaniem branży?
więcejZapraszamy serdecznie na XVI Konfernecję KIKE, która odbędzie się w dniach 6-7 maja 2015 r. w Hotelu OSSA Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej.
więcejPopularny na całym świecie startupowy warsztat zawita do Warszawy! Zapraszamy już w najbliższy piątek, 10 kwietnia, na Domaniewską 44 do budynku Avivy!
więcejW ciągu trzydniowych warsztatów poznasz m.in. środowisko Xcode, struktury projektu iOS-owego, podstawy programowania w języku Swift, podstawy baz danych w iOS (Core Data). Wszystko podczas praktycznych zajęć już za tydzień!
więcej
ilkefoto / shutterstock Liczba zamówień online rośnie wraz z poszerzaniem oferty, a ta rośnie dynamicznie, bo restauracje chętnie korzystają z usług takich platform, tym bardziej że oferują one zamawianie posiłków także przez aplikacje mobilne. PizzaPortal.pl szacuje, że rynek jedzenia zamawianego online zwiększa się o 100 proc. rocznie.
więcejWarszawskie Dni Informatyki, największe informatyczne wydarzenie w Polsce, już na nami. Do historii przejdzie rekordowa frekwencja – w tym roku odwiedziło je pięć tysięcy osób!
więcej
Sashkin / Shutterstock Powszechny dostęp do szerokopasmowego internetu w Polsce może powstać jedynie dzięki współpracy biznesu, administracji i nauki. Powstają już pierwsze komisje, złożone ze specjalistów z różnych dziedzin, dzięki którym ta kooperacja ma być bardziej efektywna. Bez współpracy nie uda się skutecznie wydać ponad miliarda euro przeznaczonego na zapewnienie powszechnego dostępu do szybkiego internetu.
więcejPrawo w Internecie. Znieważenia i pomówienia w sieci, ochrona dobrego imienia instytucji, wizerunki w Internecie, własność intelektualna w wirtualnej rzeczywistości.
więcej
Krzysztof Gontarek na Google+