Pierwsza polska edycja Lean Startup Machine już w ten weekend

PATRONAT MEDIALNY 09-04-2015, 12:26

Popularny na całym świecie startupowy warsztat zawita do Warszawy! Zapraszamy już w najbliższy piątek, 10 kwietnia, na Domaniewską 44 do budynku Avivy!

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Chcesz wziąć udział w wydarzeniu, które pomaga przedsiębiorcom i startupowcom tworzyć produkty odpowiadające potrzebom realnych klientów? Poznać sposób myślenia o projekcie, który na zawsze zmieni Twoje biznesowe podejście? Nie jesteś programistą? Nic nie szkodzi! LSM to nie hackathon, u nas popracujesz nad swoim projektem bez napisania ani jednej linijki kodu. Kup bilet i dołącz do nas!

Podczas pierwszej warszawskiej edycji tych popularnych na świecie warsztatów będziesz miał okazję popracować w metodzie Lean nad własnym projektem i skorzystać z doświadczenia czołówki polskich startupowców. Gospodarzami wydarzenia będą twórcy popularnego polskiego podcastu Paweł Orzech i Wojciech Wieman, czyli dżentelmeni z Yes Was Podcast.

Lean Startup Machine to trzydniowe warsztaty dla przedsiębiorców, startupowców i wszystkich, którym zależy na tym, aby tworzyć produkty odpowiadające na potrzeby realnych klientów. W trakcie będzie okazja na zwalidowanie swojego pomysłu na biznes, posłuchania doświadczonych przedsiębiorców oraz wygrania nagrody o wartości 20 tysięcy złotych.

Do wsparcia i mentorowania uczestnikom udało nam się zaprosić: Bartosza Mozyrko, CEO w UsabilityTools.com, Kamila Janiszewskiego, współzałożyciela Listonic, Marcina Zarembę, współwłaściciela Senfino Software House, Agnieszkę Lewandowską ze Startup School Foundation, Tomasza Popowa z LIFT-OFF Startup Accelerator, Tomasza Kolinko, multiprzedsiębiorcę, Zuzannę Stańską z DailyArt, Bartosza Moszczeńskiego z INNOVATIKA, Michała Olszewskiego z inkubatora w Agora SA, Pawła Sieczkiewicza z Telemedi.co, Grega Pietruszyńskiego z Growbots oraz Ewę Fijołek z Avivy.

Więcej o wydarzeniu i mentorach LSM przeczytasz na naszym FB

oraz stronie: www.leanstartupmachine.comSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.