Ile kosztuje wynajem busa?

28-09-2019, 12:26

Żyjemy w czasach, gdzie bardzo ciężko uzyskać jest kredyt na zakup busa osobowego. Jeśli mamy z tym problem możemy skorzystać z innej formy pomocy. Mowa tu oczywiście o wynajmie busa. Może być to wynajem krótko lub długoterminowy.

wynajem busów

Jaki jest koszt wynajmu busa mercedes VITO?

 Decydując się na wynajęcie busa marki mercedes VITO możemy liczyć na niską i skalkulowaną ratę, której wyliczenie polega głównie od długości wynajmu pojazdu. Jeśli zdecydujemy się na 30 dniowy wynajem busa dzienny koszt jego wypożyczenia nie powinien przekroczyć 300 złotych.

Opcja wypożyczenia busa niesie za sobą wiele korzyści. Pierwszą z nich jest to, że nie jest wymagana zdolność kredytowa. Dzięki temu nie musimy przedstawiać w wypożyczalni żadnych zaświadczeń, aby móc podpisać umowę. Mercedes VITO dostępny jest „od ręki”, zaraz po podpisaniu umowy. W ramach umowy mamy zapewnioną pełną obsługę serwisową, a co najważniejsze mobilność. Nie musimy o nic się martwić – ani o ubezpieczenie, ani o przegląd techniczny pojazdu.

Osoby, które wynajmują busa do celów zarobkowych nie są obciążane zakupem nowego auta lub też leasingiem. W takim przypadku umowa zazwyczaj zawierana jest na okres trzech miesięcy. 

Wynajem busa na wakacje

Często, gdy wybieramy się na wakacje nie chcemy podróżować własnym środkiem transportu. Pomocne w tym przypadku może być wynajęcie busa na wakacje. Wynajem busa na wakacje jest nieco droższy niż wynajem długoterminowy. Wynajem busa na około 10 dni kosztuje około 230 złotych na dzień. Cenę tą oczywiście można negocjować, bo w głównej mierze uzależniona jest od przebiegu, który wykonamy samochodem podczas wakacji. Jeśli zarezerwujemy busa z odpowiednim wyprzedzeniem możemy jeszcze bardziej negocjować cenę za jego wynajem.

Jeśli na wakacje wybieramy się poza granice naszego kraju należy liczyć się z tym, że opłatę za wynajem będziemy musieli uiścić z góry. Mercedes VITO nie posiada limitu dziennych kilometrów, dzięki czemu jego wynajem mieści się w granicach 300 złotych za dzień.

Istnieje również możliwość wynajmu busów na weekend 2-3 dni. Firmy, które oferują wynajem busów na weekend bardzo często organizują jakieś super oferty, gdzie koszt wynajmu busa może zmaleć nawet o połowę.

Można także skorzystać z opcji wynajmu okazjonalnego busa np., na wesele lub spotkanie biznesowe. W tym przypadku okres wypożyczenia jest krótki, ale cena jest dość wygórowana, bo oscyluje się w granicach 350 złotych za dzień. Niemniej jednak w dalszym ciągu wynajem busa jest najbardziej opłacalnym i korzystnym rozwiązaniem.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie busa?

Poszukując odpowiedniego busa przy jego wynajmie w szczególności powinniśmy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo osób nim podróżujących. To powinien być najważniejszy aspekt brany pod uwagę.

Przy wyborze odpowiedniego busa na wynajem nie powinniśmy tylko i wyłącznie sugerować się ceną za wynajem, ale również jaki jest jego rok produkcji. Nie warto inwestować w stary model busa na wynajem, bo może on popsuć się w drodze na wakacje lub też w inne miejsce. Dlatego warto pod uwagę brać tylko i wyłącznie busy z jak najmłodszym rocznikiem produkcji.

Warto też sprawdzić, czy bus, który chcemy wynająć posiada systemy ABS + EBV + wspomaganie nagłego hamowania. Jeśli tak to tylko na plus, bo systemy te zapobiegają blokowaniu się kół w czasie hamowania, utrzymują sztywność i stabilność oraz rozdzielają siłę hamowania na dwie osie pojazdu, dzięki czemu nie straci ono przyczepności.

Wypożyczenie busa z punktu widzenia wypożyczalni:

Jak przygotowaną ofertę widzą firmy, które zajmują się wypożyczaniem busów na krótszy lub dłuższy czas?

- wynajem długoterminowy busa jest bardziej opłacalny dla klienta,

- wypożyczenie busa z limitem są w korzystniejszych ofertach cenowych,

- wcześniejsza rezerwacja busów niesie za sobą wiele korzyści – udzielany rabat.  

Już dziś zastanów się nad wynajęciem busa MERCEDES VITO, nie tylko na wakacje czy wyjazd okazjonalny. Być może dzięki ofercie wynajmu busów będziesz mógł rozwinąć swoją działalność.

Więcej informacji na stronie wypożyczalni Mercedes Vito - VITORENT

http://wynajem-busow.waw.pl/
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag wynajem busówtag publikacja biznesowa
To warto przeczytać
fot. PhotoMIXRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: