IE7: 3 mln pobrań i tort dla Firefoksa

26-10-2006, 17:17

W ciągu pierwszych 4 dni od udostępnienia pełnej wersji przeglądarki Internet Explorer 7 pobrano ją 3 miliony razy - cieszy się Tony Chor piszący na IEBlog, oficjalnym blogu poświęconemu tej aplikacji. Podobno Microsoft przesłał także Mozilli tort, gratulując wydania drugiej wersji Firefoksa.

W listopadzie bieżącego roku rozpocznie się dystrybucja IE7 poprzez automatyczne aktualizacje w systemach Windows.

Od listopada br. do stycznia 2007 będą także pojawiały się lokalizacje językowe tego programu. W związku z tym liczba pobrań może drastycznie wzrosnąć - przewidują przedstawiciele Microsoftu.

Mobilne billboardy IE7W obecnej chwili trwa również kampania reklamowa nowej przeglądarki. W dniu oficjalnego wydania nowej wersji Microsoft zorganizował przyjęcie w San Francisco dla około 20 najbardziej znanych w lokalnej blogosferze blogerów. Prawdopodobnie po raz pierwszy wyemitowano także reklamy radiowe IE7. a na ulice 10 największych miast USA wyjechały ruchome billboardy reklamujące przeglądarkę Microsoftu.

Tort od Microsoft IE Team dla MozilliTony zachęca także, by webmasterzy i właściciele serwisów internetowych poddali swoje witryny testom, sprawdzając czy będą poprawnie wyświetlały się w Internet Explorerze 7. Na tę okazję Microsoft udostępnił na początku października specjalne narzędzia.

Co ciekawe, zespół pracujący nad Internet Explorerem przesłał ekipie Mozilli tort z okazji wydania przeglądarki Firefox 2 - poinformował na swoim blogu Piotr Konieczny za fredericiana.com Jak zapewniono na blogu fredericiana tort nie był zatruty ;-)

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy