Hulajnogi hive w kolejnych miastach

05-08-2019, 21:44

Elektryczne hulajnogi miejskie wciąż zyskują na popularności. Teraz będą mogli z nich korzystać także mieszkańcy Krakowa i Poznania. Kilkaset pojazdów właśnie pojawiło się w tych miastach.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W Krakowie i Poznaniu pojawiło się kilkaset hulajnóg elektrycznych Segway ES4 - model ten umożliwia szybkie i komfortowe poruszanie się po mieście, pozwalając na osiągnięcie maksymalnej prędkości do 25 km/h.

Jak podkreśla zarząd hive, hulajnogi wchodzą do miast w porozumieniu z władzami miast. hive planuje utrzymywać z nimi stały dialog, który pozwoli wypracować możliwie najlepszą współpracę korzystną dla lokalnych społeczności.

- W Europie to właśnie Polska przoduje w ilości miast, w których udostępniliśmy naszą usługę. Zdecydowaliśmy się na Kraków i Poznań, ponieważ są to dynamicznie rozwijające się miasta, które potrzebują i chętnie korzystają z nowoczesnych, a zarazem ekologicznych rozwiązań - podkreślił szef Hive.

e-hulajnogi hive można wypożyczyć za pomocą darmowej aplikacji działającej na systemach Android i IOS.  Opłata startowa za wypożyczenie hulajnogi wynosi 2,5 zł, a koszt  minuty jazdy wynosi 45 gr.

hive wchodzi w skład grupy FREE NOW będącej wspólnym przedsięwzięciem Daimlera i BMW.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.