Halloween w OnetVOD

31-10-2011, 10:48

Dla wszystkich fanów Halloween OnetVOD przygotował specjalną kolekcję filmów. Bezpłatnie można obejrzeć horrory, dokumenty, spirytystyczne programy TV oraz bajki z nawiedzonymi dyniami dla najmłodszych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W prawdziwie halloweenowy nastrój wprawią widzów takie horrory, jak „Karnawał dusz”, „Noc żywych trupów”, „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, kultowy „Upiór w Operze”, „Wilczyca” oraz pełen humoru „Sklepik z horrorami”.

- Z Halloween kojarzą nam się tradycyjnie lampiony z dyni, duchy, zjawiska paranormalne, dreszczyk emocji i mrożące krew w żyłach opowieści. Wszystko to można odnaleźć w naszej kolekcji - mówi Marcin Kamiński, menadżer ds. programmingu wideo w portalu Onet.pl.

Czytaj też: Uwaga na halloweenowe psikusy

Czy duchy istnieją naprawdę? Kto straszy w Hollywood? Kim jest lamentującą kobieta, która nawiedza Kalifornię? Czy w Haiti żyje prawdziwy zombie? Jak nakręcić mroczny film o zjawach? Ile imion i dzieci ma diabeł? Czy wywołane duchy mogą na zawsze pozostać w naszych domach? Na te pytania ma z kolei odpowiedzieć kolekcja udostępnionych w OnetVOD dokumentów, wśród których znalazły się m.in. „Najciekawsze nagrania duchów i zjaw”, „Opowieści o duchach z Hollywood”, „Tajemnice bestii” i „Pogotowie spirytystyczne”.

Halloween to również świetny czas na dziecięce figle. Wiecie, jak zrobić lampion z dyni? Młodzi użytkownicy mogą dołączyć do kuchennych lekcji Omeny Mensah i jej córki Vanessy. OnetVOD udostępnia również halloweenowe odcinki kreskówek „South Park”, „Transformers” i „Danny Fantom”.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.