Gratka dla maniaków sportu - gdzie oglądać wyścigi Formuły 1?

20-03-2020, 18:41

W tym roku na wyścigach Formuły 1 z pewnością nie zabraknie emocji. Wyrównane szanse wszystkich zespołów sprawiają, że pościgi mogą być bardzo widowiskowe. Każdy wyścigowy weekend będzie przyciągał do telewizorów mnóstwo miłośników szybkiej jazdy i sportowych doznań. Dowiedz się, gdzie można oglądać wyścigi Formuły 1 w 2020 roku!

formuła 1

Formuła 1 na kanałach Eleven Sports

Kanały z rodziny Eleven Sports Network jako jedyne będą pokazywać pełne transmisje Formuły 1 w 2020 roku. W Polsce na antenie tych stacji będzie można zobaczyć wszystkie sesje, zarówno treningowe, jak i wyścigi czy kwalifikacje. Dodatkowo oczywiście program będzie emitować rozmowy w studiu i magazyny, które z pewnością przyciągną miłośników tego sportu. Wyścigi będą wyświetlane także w jakości 4K, to znaczy na kanale Eleven Sports 1 4K.

Kanały Eleven Sports są dostępne we wszystkich telewizjach wyłącznie za dodatkową opłatą. Możliwa jest jednak telewizja przez Internet, to znaczy możliwość wykupienia dostępu do oglądania sesji Formuły 1 na stronie elevensports.pl lub w aplikacji tej telewizji. Jest to jednak dość duży koszt, ponieważ wyścigi trwają jakiś czas, a opłata jest miesięczna.

Telewizja przez Internet: Formuła 1

Warto wiedzieć, że telewizja przez Internet może dotyczyć także innych popularnych serwisów. Różne witryny oferują możliwość oglądania Formuły 1 za dodatkową opłatą. Najczęściej jest to opłata miesięczna, która wynosi kilkanaście złotych.

Zwykle urządzenia, na jakich działają transmisje, są zróżnicowane ze względu na serwis, na którym została wybrana subskrypcja. Okazuje się więc, że być może oglądanie wyścigów będzie możliwe wyłącznie na urządzeniu mobilnym lub komputerze, znacznie rzadziej na telewizorze. Przy sportowych emocjach może to być mniej wygodne.

Formuła 1 w INEA

Wyścigi Formuły 1 możesz oglądać także w telewizji. Niektórzy dostawcy oferują bardzo rozbudowane pakiety, które są oczywiście odpowiednio droższe, ale w swoim składzie mają Eleven Sports. W INEA sprawa wygląda nieco inaczej. W pakiecie możesz wykupić jedynie kanały z rodziny Eleven Sports Network. Można je wykupić dodatkowo do podstawowego pakietu.

Dzięki temu opcja jest o wiele korzystniejsza, ponieważ cena takiego połączenia jest znacznie niższa. Na dodatek możesz oglądać wyścigi w najlepszej rozdzielczości 4K – wysoka jakość obrazu przekłada się na przyjemność płynącą z kibicowania. A co ważne – w ten sposób możesz mieć dostęp do Eleven Sports przez cały czas trwania abonamentu. Dzięki temu ciągle możesz oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe w różnych dyscyplinach, bez dodatkowych opłat za każdym razem, kiedy rozpoczyna się nowy event. To naprawdę najlepsza gratka dla miłośników sportu!


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag wyścigitag Formuła 1
To warto przeczytaćfot. Devirefot. Fortinet
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: