Ruszyła strona, na której sprawdzisz czy jesteś w grupie ryzyka zarażenia koronawirusem

21-03-2020, 11:36

Serwis medyczny Medonet wprowadził interaktywny checker na koronawirusa. Dzięki narzędziu użytkownik nie tylko zweryfikuje prawdopodobieństwo zarażenia się koronawirusem, ale również otrzyma wszystkie potrzebne informacje.

Dzięki anonimowej ankiecie, którą wypełnia użytkownik, można sprawdzić, czy jest się w grupie ryzyka zarażenia koronawirusem. Użytkownicy, w zależności od odpowiedzi, otrzymają wszystkie niezbędne informacje, między innymi na temat oddziałów zakaźnych w swojej okolicy czy potrzebnych numerów telefonów.
 
Ankieta skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Informacje w niej zawarte zostały opracowane na podstawie zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dodatkowo, konsultacji merytorycznej udzielił lek. Łukasz Durajski, lekarz medycyny podróży i rezydent pediatrii, członek Światowej Organizacji Zdrowia i Przewodniczący Zespołu ds. szczepień Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.
 
Medonet przygotował również dedykowaną stronę, na której można śledzić statystyki dotyczące zakażeń COVID-19 w Polsce i na świecie oraz mapy prezentujące zasięg SARS-Cov-2.

Sprawdź, czy jesteś w grupie ryzyka zarażenia koronawirusem >>


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag MedOnettag koronawirustag COVID-19
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy