GG.pl w Gadu-Gadu 10

01-07-2010, 10:21

Ukazała się najnowsza wersja Gadu-Gadu 10. Komunikator zintegrowano z serwisem GG.pl. Wprowadzono multilogowanie – logowanie w dwóch miejscach jednocześnie.

Użytkownicy najnowszej wersji Gadu-Gadu 10 powinni także dostrzec zmiany w widoku i w sposobie nawigacji w komunikatorze. Zamierzeniem producenta było ujednolicenie  zarządzania profilem zarówno w serwisie GG.pl, jak i w komunikatorze Gadu-Gadu.

>> Czytaj też: GG.pl stawia na prywatność w komunikacji i reklamy w stylu Facebooka

Sonda
Nowe funkcje GG będą przydatne?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

W komunikatorze wprowadzone zostały podobne lub takie same elementy, jak na stronie GG.pl. Zaimplementowano jednakową listę kontaktów, ikony oraz kolory. Zmniejszono m.in. opisy graficzne, a także dodano zakładkę „ostatnie rozmowy” - wyświetla ona na górze listy kontaktów wykaz ostatnich rozmów użytkownika.

Ostatnie rozmowy na Gadu-Gadu
fot. GG Network - Ostatnie rozmowy na Gadu-Gadu
Wraz z nową wersją uruchomiono multilogowanie usług GG Network. To rozwiązanie, dzięki któremu możemy kontynuować rozmowy na Gadu-Gadu z kilku miejsc naraz – logując się na drugim komputerze, nie zostaniemy wylogowani na pierwszym.

>> Czytaj też: Gadu-Gadu padło

Zmiany są pierwszym etapem integracji komunikatora i GG.pl. W najbliższych miesiącach zostaną wprowadzone kolejne funkcje. Najnowszą wersję komunikatora Gadu-Gadu 10 można pobrać ze strony komunikator.gadu-gadu.pl lub działu Programy DI.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag multilogowanietag GG.pltag GG Networktag Gadu-Gadu 10
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy