GG będzie dostawcą poczty

18-12-2009, 12:54

Poczta Gadu-Gadu będzie kolejną usługą, która poszerzy ofertę firmy GG Network – donosi serwis Komunikatory.org. Rzecznik GG potwierdził te informacje dla Dziennika Internautów. Nowa usługa ma "zagwarantować możliwości niedostępne dla innych kont e-mail".

Serwis Komunikatory.org wskazuje na adres Poczta.gg.pl, pod którym można zalogować się do testowanej usługi. Dostęp mają jedynie osoby z zaproszeniami. Na stronie znajdują się zapewnienia o łatwej obsłudze poczty, integracji z innymi kontami pocztowymi oraz o zalecie, jaką ma być jednolita lista kontaktów dla komunikatora i poczty.

Rzecznik GG Network Jarosław Rybus potwierdził dla Dziennika Internautów doniesienia serwisu Komunikatory.org. Dodał, że wkrótce poznamy więcej szczegółów.

Z informacji Komunikatory.org wynika, że Poczta Gadu-Gadu umożliwi obsługę zewnętrznych kont pocztowych. Interfejs ma być nowatorski, ale obecnie jest zbliżony do tego, co oferują inni dostawcy poczty. Poczta GG jest ponadto dostępna tylko przez stronę WWW. Na Komunikatory.org można zobaczyć zrzuty z ekranu. Szczegóły w tekście pt. Gadu-Gadu sprawdzi Twoją poczte - pierwsze informacje.

Dodanie poczty do zestawu usług GG Network jest ciekawe, ale na razie trudno mówić o rewolucji. Na rynku nie brakuje firm, które dostarczają pocztę i komunikator zarazem (Tlen, WP, Google, Microsoft i in.). Można się tylko zastanawiać, czy GG Network ma jakiś nowatorski pomysł na zintegrowanie tych produktów.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy