GFi przejmuje HoundDog

13-08-2009, 16:00

Narzędzie do zdalnego monitoringu i zarządzania sieciami informatycznymi, stworzone przez HoundDog Technology, stało się własnością GFi Software.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Firma GFi Software przejęła od szkockiej firmy HoundDog Technology rozwiązanie służące do zdalnego monitorowania i zarządzania sieciami informatycznymi.

Technologia HoundDog na rynku międzynarodowym i polskim oferowana będzie pod nową nazwą GFi MAX. Firma GFi Software nie ujawnia wartości transakcji.

Rozwiązanie pozwala monitorować serwery oraz kluczowe punkty całego systemu sieciowego: macierze twardych dysków, przepustowość sieci, połączenia internetowe, serwer WWW itd. Oznacza to m.in. dokładne raportowanie i możliwość szybkiej reakcji w przypadku niewłaściwego funkcjonowania sieci, co ma mieć wpływ na lepszą jakość usług.

Zdaniem Jakuba Sieńko, odpowiedzialnego za sprzedaż w firmie ed&r, dystrybutora rozwiązań GFi w Polsce, narzędzie jest proste w instalacji, nie wymaga serwera i ma korzystną cenę.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.