Galaxy Tab pojawia się u polskich operatorów

03-11-2010, 13:42

Era i Plus mają już w swojej ofercie tablet Samsunga - Galaxy Tab. W Erze urządzenie można kupić od złotówki, a w Plusie od 999 zł.

Samsung Galaxy Tab w życiu codziennym
fot. Samsung - Samsung Galaxy Tab w życiu codziennym
Galaxy Tab jest pierwszym tabletem firmy Samsung. Urządzenie opiera się na systemie Android 2.2, które ma pracować wydajnie dzięki procesorowi o taktowaniu 1 GHz. Książki, gry, poczta e-mail i przeglądarka stron WWW będą wyświetlane na 7-calowym ekranie dotykowym, wspomnieć też należy o połączeniu Wi-Fi i HSUPA/HSDPA.

>> Czytaj też: (akt.) Samsung Galaxy Tab – premiera w Lookr.tv

Sonda
Planujesz kupić Samsunga Galaxy Tab?
  • Tak
  • Już mam
  • Nie, ze względu na cenę
  • Nie, przecież to tylko tablet....
  • Nie wiem jeszcze
wyniki  komentarze

Światowa premiera tabletu odbyła się na początku września br. Produkt Samsunga miał pojawić się na przełomie października i listopada, więc tak też się stało. Jako jeden z pierwszych sklep Vobis udostępnił go klientom indywidualnym. Galaxy Tab rusza jednak na podbój operatorów telefonii komórkowej.

Oferta Galaxy Tab dla klientów biznesowych w Erze
fot. - Oferta Galaxy Tab dla klientów biznesowych w Erze
Era jest jednym z pierwszych operatorów, który zdecydował się wprowadzić do swojej oferty tabletu Samsunga. Od wtorku (2 listopada) urządzenie jest w ofercie dla klientów biznesowych od 1 zł. Od jutra (4 listopada) Galaxy Tab ma być dostępny także dla klientów indywidualnych.

Pozostają jeszcze trzej najwięksi operatorzy. Wśród nich są Orange i Play, które planują wprowadzić tablet do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Zdaniem rzecznika Grupy TP, Wojciecha Jabczyńskiego, Samsmung Galaxy Tab wzbudzi spore zainteresowanie.

>> Czytaj też: Tablet Galaxy Tab z cyfrowymi publikacjami

Kilka dni wcześniej przed Erą również Plus zaoferował Galaxy Tab w ofercie „Bezlik”. Ceny wahają się od 999 zł w przypadku abonamentu „Bezlik” 299 (36 mies.) do 1649 w abonamencie „Bezlik” 99 na 24 mies. Zakup tabletu bez abonamentu będzie nas kosztować 3599 zł.


Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy