GaduAIR: 19 gr/min i 2 gr za SMS

15-12-2010, 23:30

Tańsze połączenia i SMS-y do innych sieci. GaduAIR chce w ten sposób pozyskać nowych klientów na rynku i utrzymać aktualnych przy swojej marce.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Od połowy grudnia br. użytkownicy telefonii GaduAir mogą korzystać z nowej promocji obniżającej koszty połączeń oraz SMS-ów do innych sieci. Nowa promocja umożliwia użytkownikom GaduAIR wykonywanie połączeń do innych sieci telekomunikacyjnych w cenie 19 groszy za minutę połączenia (nie dotyczy sieci: Play, Cyfrowy Polsat, wRodzinie oraz Mobyland) oraz wysyłanie wiadomości tekstowych w cenie 2 groszy za SMS.

>> Czytaj też: UKE: SMS-y są za drogie

Sonda
Korzystasz z GaduAIR?
  • tak
  • nie, to "tylko" operator wirtualny
  • nie, ale teraz się zastanowię
  • nie korzystam
wyniki  komentarze

Nowa oferta GaduAIR jest odpowiedzią na nowego gracza wirtualnych operatorów telefonii komórkowej. W połowie listopada na rynku pojawił się FreeM, produkt Grupy Integer.

Aktywacji opcji promocyjnej „19 gr/min i 2 gr/SMS” można dokonać, wpisując w telefonie specjalny kod *123*2# i zatwierdzając operację przyciskiem „zadzwoń”. Drugim sposobem jest aktywacja przez konto Gadu-Gadu lub menu GaduAIR dostępne w telefonie pod numerem *111#.

>> Czytaj też: Promocja Plusa dla wyjeżdżających za granicę

Promocja trwa od 14 grudnia do odwołania. Jak zapewnia Dariusz Wałach, rzecznik GaduAIR, promocja na pewno będzie trwać dłużej niż przez okres dwóch miesięcy, a informacja o jej końcu pojawi się na dwa lub trzy tygodnie przed jej zakończeniem.


Następny artykuł » zamknij

Metoda, która nie istnieje...


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.