Fitnoteq najlepszą aplikacją w kategorii „sport i zdrowie” konkursu MobileTrends 2015

29-02-2016, 12:50

Fitnoteq to innowacyjna aplikacja stworzona w Polsce, udostępniająca bibliotekę najlepszych treningów w fitness z najlepszymi polskimi trenerami.

Fitnoteq to polski startup, którego misją jest dostarczyć największą bibliotekę profesjonalnych i bezpiecznych treningów fitness dostępnych dla każdego w domu. To co wyróżnia Fitnoteq to dostęp do pełnych treningów - ćwiczymy realnie z trenerem od początku do końca. Trenerzy Fitnoteq prowadzą trening w taki sposób, aby ich wykonanie było poprawne i efektywne przed telewizorem.

Aplikacja zawiera obecnie ponad 220 treningów w 45 kursach I 14 kategoriach. Stworzenie Fitnoteq wymagało ponad 90 dni zdjęciowych, w projekt zaangażowało się ponad 24 trenerów w tym Adrianna Pałka, Lidia Zamyłko i Kasia Bigos.

Fitnoteq wygrał w konkursie MobileTrends 2015 w kategorii Sport i Zdrowie. Wśród nominowanych znaleźli się tacy konkurenci, jak aplikacja Onet Sport, Dr Barbara, Pierwsza pomoc.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytaćRSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.