Fanpage Trender zmienia się w Sotrender

27-03-2012, 08:32

Nowa nazwa, nowe logo i nowa strona - marka Fanpage Trender wchodzi właśnie w pierwszy etap rebrandingu. W finale ma ukazać się nowy, dojrzalszy podmiot pod nazwą Sotrender. Sam proces rebrandingu rozpocznie się w Polsce, zakończy zaś w Kalifornii i Londynie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Zespół Fanpage Trender zaprezentował nową nazwę, logo oraz stronę. Jest to pierwszy etap dużych zmian i ważnych dla marki wydarzeń zaplanowanych na najbliższy miesiąc.

W niedalekiej przyszłości obok funkcji analitycznych pojawią się także funkcje przeznaczone do optymalizacji działań marketingowych, w tym reklam na Facebooku. Później dodane zostaną także rozwiązania dla innych serwisów społecznościowych oraz blogów. Stąd cząstka "So" w nowej nazwie, będąca zarówno skrótem od "social", jak i od "statistics & optimization".

Czytaj też: Portal WP bardziej społecznościowy (wideo)

- Zmiany marki wynikają z poszerzenia naszej oferty skierowanej do marketerów. Coraz częściej zajmujemy się nie tylko analizą Facebooka, lecz także innych kanałów social media. Sotrender będzie marką parasolową, obejmującą zarówno usługi badawcze, jak i pakiet narzędzi. Pierwszym pakietem będzie Sotrender Analytics, czyli rozszerzony i odświeżony Fanpage Trender - wyjaśnia dr Jan Zając, prezes SmartNet Research & Solutions i współtwórca Fanpage Trender.

Finał przejścia nastąpi w drugiej połowie kwietnia w Londynie, gdzie Fanpage Trender - już jako Sotrender - jako jedyny polski wystawca pojawi się na prestiżowych międzynarodowych targach Internet World.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.