eWARRANTY wygrywa Startup Weekend w Trójmieście

09-05-2012, 12:54

Aplikacja na smartfony do zarządzania gwarancjami oraz rachunkami zdobyła pierwsze miejsce w trójmiejskiej edycji Startup Weekendu. Druga nagroda powędrowała do TeleportMe, czyli odpowiednika mobilnego kompasu.

eWARRANTY to narzędzie mobilne, które umożliwia zarządzanie gwarancjami oraz rachunkami z poziomu smartfona. Aplikacja pozwala na wykonanie zdjęcia danego dokumentu, jego łatwe skatalogowanie oraz przypomina o kończącej się gwarancji.

Czytaj także: Ponad 15 milionów pobrań aplikacji z Google Play

Drugie miejsce na podium przypadło równie ciekawemu projektowi TeleportMe.net, pokazującemu na ekranie urządzenia przenośnego kierunek i odległość od domu lub innego ważnego miejsca, które w danej chwili użytkownik chce odszukać.

- TeleportMe można porównać do kompasu, który tym razem wskazuje nie północ, a wybrany cel - tłumaczą autorzy projektu w informacji prasowej. - Aplikacja dodatkowo pozwala znaleźć kierunek i odległość naszego ostatniego "meldunku" z profilu na Facebooku. Ułatwia to poruszanie się po miejscach, które ostatnio się odwiedziło.

Indywidualna nagroda InkubatoraStarter.pl została wręczona eWARRANTY, a także zespołowi U PROMISED. To ostatnie narzędzie umożliwia uruchamianie dowolnej akcji na smartfonie po wykonanym, odebranym lub nieodebranym połączeniu telefonicznym.

Warto przypomnieć, że warsztaty Startup Weekend to inicjatywa odbywająca się w miastach na całym świecie. Jej celem jest spotkanie się osób z umiejętnościami z zakresu programowania, grafiki i marketingu, które w grupach stworzą pomysł oraz fundamenty startupu mającego szansę stać się realnie funkcjonującym biznesem.

Czytaj także: Kobieca strona Startup School


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930