Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Domena.pl z nowym wizerunkiem

informacja prasowa 09-08-2012, 14:49

Czołowy polski dostawca domen i hostingu, Domena.pl, wprowadza nową ofertę. Odświeżony pod względem graficznym i funkcjonalnym został również serwis internetowy. Zdaniem wiceprezesa firmy Agnat, Wojciecha Gostomczyka, zmiany ucieszą klientów. Wracamy do gry – zapowiada.

Domena.pl: domeny i hosting dla firmPo modyfikacjach w ofercie klienci przede wszystkim będą mogli liczyć na ulepszone pakiety hostingowe, które zostały powiększone o kilkaset procent. Wprowadzone zmiany są dostosowane do aktualnych wymagań rynku. Do wszystkich pakietów dołączone zostały przydatne dodatki, a dwa warianty serwerów wirtualnych zostały wzbogacone o nielimitowany transfer danych.

Na uwagę zasługuje również przebudowa serwisu internetowego www.domena.pl, który zdaniem wiceprezesa ma być teraz bardziej czytelny i przyjazny klientowi. Projektując nową koncepcję wizualizacji strony, duży nacisk położyliśmy na czytelną typografię i użyteczność witryny - twierdzi Wojciech Gostomczyk. Nowa szata graficzna oraz funkcjonalność serwisu to efekt konsultacji z jego użytkownikami. Kilka elementów zostało wdrożonych dzięki badaniom ankietowym, które przeprowadziliśmy wśród naszych klientów. Niedługo uruchamiamy także nową wersję www.domainmaker.pl - mówi wiceprezes firmy Agnat.

Wprowadzone zmiany są zharmonizowane z bieżącą koncepcją marketingową firmy, która dąży do dalszego rozwoju marki Domena.pl. Przejawia się to między innymi w przejmowaniu mniejszych graczy przez spółkę Agnat. Warto odnotować, że w ubiegłym roku do spółki wcielona została firma hostingowa Lap.pl.

Agnat to firma zatrudniająca w chwili obecnej 61 pracowników, posiadająca swoją siedzibę w centrum Bydgoszczy. Realizowana od lat strategia rozwoju sprawia, że spółka obsługuje obecnie ponad 50 000 klientów w zakresie rejestracji domen, usług hostingowych, tworzenia stron internetowych oraz marketingu w wyszukiwarkach. Wśród klientów nie brakuje wielkich marek, takich jak Cinema City, Getin Bank czy Herbapol.


Ostatnie artykuły:


Tematy pokrewne:  

tag Wojciech Gostomczyktag hostingtag domenytag Domena.pltag Agnat


« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031