Dell: nowe smartfony i tablety w Polsce

21-04-2011, 13:09

Dell wprowadza do sprzedaży w Polsce trzy zaawansowane urządzenia mobilne - smartfona Venue Pro, tablet Streak 7, a także wyjątkowe połączenie smartfona i tabletu - Streak 5.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Dell Venue Pro
fot. - Dell Venue Pro

Dell Venue Pro to pionowy slider z systemem Windows Phone 7, pełną klawiaturą i 4,1-calowym dotykowym ekranem. Urządzenie daje możliwość synchronizacji z pocztą firmową w standardzie Microsoft Exchange oraz współpracy nad dokumentami dzięki aplikacjom Microsoft Mobile Office, w tym ich edytowanie, recenzowanie i dzielenie się wprowadzonymi zmianami.

Dell Streak 5
fot. - Dell Streak 5

Dell Streak 5 to z kolei pięciocalowe urządzenie będące połączeniem smartfona i tabletu - z dotykowym ekranem i systemem Android. Pięciocalowy wyświetlacz jest o 80% większy niż wykorzystywany zazwyczaj w smartfonach ekran 3,5-calowy

Nową ofertę Della uzupełnia multimedialny, siedmiocalowy tablet - Streak 7, również z systemem Android na pokładzie. Wyposażono go w nowy interfejs Dell Stage. Streak 7 może pełnić rolę domowego centrum rozrywki – dzięki wyjściu HDMI możemy podłączyć urządzenie do telewizora i oglądać filmy (aż do rozdzielczości 1080p) na dużym ekranie, a także słuchać muzyki czy przeglądać zrobione w ciągu dnia zdjęcia.

 

Dell Streak 7
fot. - Dell Streak 7

Streak 5 pojawi się w sprzedaży w ostatnim tygodniu kwietnia, a Venue Pro i Streak 7 w pierwszym tygodniu maja. Nowe urządzenia mobilne Dell będą dostępne w wybranych sieciach sklepów elektronicznych, w tym X-Kom, Sferis oraz Euro RTV AGD.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Dell Venue Pro (16 GB, czarny) – 1999 PLN,
  • Dell Streak 5 (3G, Wi-Fi, 16 GB, czerwony lub czarny) – 1899 PLN,
  • Dell Streak 5 (3G, Wi-Fi, 32 GB, czerwony lub czarny) –1999 PLN,
  • Dell Streak 7 (Wi-Fi, 16 GB, czarny) – 1399 PLN.

Gwarancja na wszystkie urządzenia wynosi 2 lata. W sprzedaży dostępne będą dedykowane akcesoria, w tym samochodowa stacja dokująca dla Streak 5, domowa stacja dokująca dla Streak 5 i Streak 7, a także skórzane etui dla Streak 5.

>>> Czytaj: Apple trzecim producentem komputerów na świecieSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.