Debatę o ACTA można śledzić w sieci

06-02-2012, 13:46

O godz. 14:00 powinna się rozpocząć debata o ACTA zaplanowana przez Kancelarię Premiera. Internauci mogą ją śledzić i nawet zadawać pytania.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Transmisja online z debaty ma mieć miejsce na stronie KPRM i na profilu Kancelarii Premiera na Facebooku, a także w serwisie TVP Parlament i na TVN24.pl.

Pytania można zadawać:

Debata ma składać się z trzech części. Najpierw mają być omówione opinie i stanowiska dotyczące ACTA. Potem odbędzie się dyskusja na temat tego, jak powinny wyglądać przepisy dotyczące wolności w internecie. Cześć trzecia będzie dotyczyć następnych kroków, jakie należy podjąć.

Istotne jest nie tylko to, kto weźmie udział w debacie. Istotne jest także to, kto nie weźmie udziału. Organizacje społeczne, którym zawdzięczamy nagłośnienie sprawy ACTA, nie mają  rządowi nic więcej do powiedzenia. To nie znaczy, że będą siedzieć z założonymi rękami. Wcześniej apelowały one o dostęp do informacji publicznej na temat ACTA, a na wnioski te nie odpowiedziano. Możliwe, że sprawa trafi do sądu.

Czytaj: ACTA: Odrzućmy chochoły i uproszczeniaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag premiertag Donald Tusktag debatatag ACTA
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.