Darmowa nawigacja na iPhone’a dla klientów Ery

03-09-2010, 14:52

Od 4 września dla klientów sieci Era, którzy korzystają z aparatów iPhone, zostaje udostępniona bezpłatna, w pełni funkcjonalna nawigacja GPS firmy Navigon.

Aplikacja NAVIGON select Era Edition, stworzona przez producenta systemów nawigacji satelitarnej, proponuje pełną obsługę w języku polskim (język aplikacji oraz komunikatów), mapę Polski z bazą POI (Point of Interest) i rozszerzoną nawigację w trybie pieszym.

>> Czytaj też: Społecznościowa nawigacja 3D od Sygic

Sonda
Masz iPhone'a w Erze?
  • Tak
  • W innej sieci
  • Nie mam iPhone'a
wyniki  komentarze

Dodatkowo do dyspozycji użytkowników zostaje oddanych szereg przydatnych funkcji, m.in. odwzorowanie rzeczywistego wyglądu skrzyżowań dzięki RealityView light, wyszukiwanie celów specjalnych czy inteligentne wprowadzanie adresu. Licencja nawigacyjna jest darmowa na okres 24 m-cy. Aplikacja nie wymaga połączenia z internetem, dzięki czemu przy korzystaniu z nawigacji nie pojawiają się opłaty związane z transmisją danych.

NAVIGON select Era Edition
fot. - NAVIGON select Era Edition
Użytkownicy będą mieli także możliwość dokupienia do wersji podstawowej kilku pakietów dodatkowych, pozwalających miedzy innymi na wyświetlanie krajobrazu w trybie 3D, szczegółowe planowanie trasy, informacje o radarach, aktualne informacje o ruchu drogowym i inne. Zakup któregokolwiek z pakietów dodatkowych powoduje przedłużenie licencji na korzystanie z aplikacji na bezterminową.

>> Czytaj też: AutoMapa przewodnikiem po remontowanych miastach

NAVIGON select Era Edition dostępna jest w polskim AppStore, natomiast pakiety dodatkowe można pobrać z poziomu aplikacji.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031