Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Czy warto wybierać komputery poleasingowe?

17-05-2022, 09:53

Nagła awaria, niespodziewane wydatki bądź po prostu konieczność korzystania z wysokiej jakości sprzętów – w każdej z tych sytuacji pomocne są komputery poleasingowe. W końcu wyróżniają się niską ceną, a poza tym z łatwością znajdziesz model o określonych parametrach. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto wybierać takie urządzenia.

Czy warto wybierać komputery poleasingowe?

Czym wyróżniają się komputery poleasingowe?

Korzystna cena

Niska cena w porównaniu do tej pierwotnej to jedna z najważniejszych korzyści, jakie wyróżniają komputery poleasingowe. W wielu przypadkach można mówić o obniżce nawet o 15 do 70%. W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, a jednocześnie nadal będziesz cieszyć się sprzętem, wyróżniającym się wysoką jakością. Zastanawiasz się zatem skąd taka różnica w cenie? Przede wszystkim wynika to z szybkiego tracenia na wartości, co znowu wiąże się z regularnym pojawianiem się coraz to nowszych sprzętów. Prowadzi to do tego, że już kilka miesięcy od zakupu komputery mogą być tańsze nawet o paręnaście procent. Wówczas nie nadszarpniesz domowego budżetu, a do tego możesz zyskać świetne urządzenia.

Markowe produkty

Czy wiesz, że znaczna większość komputerów poleasingowych to markowe produkty? To właśnie takie sprzęty wyróżniają się wysoką jakością obudowy, podzespołów i innych komponentów. Pozwala to na jeszcze dłuższe korzystanie z nich – w końcu odznaczają się imponującą żywotnością. Dodaj do tego doskonałą wydajność, a zyskasz pewność, że ten sprzęt będzie Ci dobrze służył przez kilka lat.

Dodatkowa gwarancja

Wielu sprzedawców dla jeszcze większego bezpieczeństwa kupujących, oferuje dodatkową gwarancję. Wtedy pomimo tego, że decydujesz się na używany sprzęt, to i tak masz czas na dokładne sprawdzenie jego możliwości. W ten sposób nawet jeśli nie byłbyś całkiem zadowolony z zakupionego urządzenia, to możesz go zwrócić. Do tego w razie awarii, zyskujesz pomoc specjalistów.

Sprawdzony sprzęt

Komputery poleasingowe są dokładnie sprawdzane, zanim trafią do sprzedaży. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt jest sprawny. Jeśli nawet zostanie wykryta jakaś usterka, to po prostu problemowe części są wymieniane. W konsekwencji może się okazać, że zyskasz komputer z zupełnie nowymi podzespołami.

Legalne oprogramowanie

Chcesz korzystać z legalnego oprogramowania? Gdy decydujesz się na nowe komputery, musisz przygotować się na spore wydatki. Zupełnie inaczej jest w przypadku modeli poleasingowych. Wówczas zyskujesz dostęp do legalnego oprogramowania – często są to najnowsze wersje. Tym samym sprzęt jest od razu gotowy do użycia, a Ty nie musisz obawiać się kolejnych inwestycji.

Ostatnie artykuły:

fot. Tavex
fot. ann_zima