Cyfrowy Polsat: internet bez telewizji

12-10-2010, 13:34

Od wczoraj Cyfrowy Polsat umożliwia zakup internetu bez konieczności kupowania telewizji operatora. Zmianom w ofercie towarzyszy promocja podwojenia danych i nowe ceny modemów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Internet Cyfrowego Polsatu na promocyjnych warunkach jest dostępny dla wszystkich, którzy są zainteresowani korzystaniem z technologii HSPA+ operatora i mieszkają w jej zasięgu. W ramach oferty "Internet dla Każdego", spółka proponuje 4 poziomy abonamentu różniące się wielkością danych do wykorzystania w miesiącu.

Podstawowa opcja daje dostęp do 200 MB za 1 zł miesięcznej opłaty abonamentowej. Pozostałe warianty oferty to pakiety dodatkowe: 2 GB, 12 GB i 30 GB, za które należy uiścić opłatę w wysokości - 29, 49 i 69 zł miesięcznie.

>>> Czytaj: Który internet mobilny jest najszybszy w Polsce?

Drugie tyle w prezencie - szczegóły promocji
fot. Cyfrowy Polsat - Drugie tyle w prezencie - szczegóły promocji

Aktywacja usługi kosztuje 49 zł, a umowę można zawrzeć na 15 lub 29 miesięcy. Niezależnie od posiadanego abonamentu klient może korzystać z najwyższej dostępnej prędkości internetu - nawet 21 Mb/s przy pobieraniu informacji i 5,76 Mb/s przy ich wysyłaniu. Po wykorzystaniu puli danych w abonamencie użytkownik nadal może korzystać z pełnych parametrów internetu - zarówno w dzień, jak i w nocy - płacąc według stawki za każdy megabajt lub wykupując dodatkowe pakiety danych.

Ceny modemów w ofercie Cyfrowego Polsatu
fot. Cyfrowy Polsat - Ceny modemów w ofercie Cyfrowego Polsatu

Ponadto w ramach promocji "Drugie Tyle w prezencie" klienci wybierający ofertę z pakietami dodatkowymi będą mogli korzystać z podwojonego pakietu danych przez 3 lub 6 kolejnych miesięcy. Dzięki temu najniższy łączny pakiet danych wynosi 4 GB, a najwyższy - aż 60 GB (szczegóły w tabelce powyżej).

W zależności od rodzaju umowy modem można nabyć już za 1 zł. Decydując się np. na Pakiet 30 GB z umową na 29 miesięcy, klient może wybierać pomiędzy dwoma modemami w cenie 1 zł oraz zestawem modem Huawei E182E wraz z routerem Huawei D100 w cenie 2 zł (szczegóły w drugiej tabeli).

>>> Czytaj: Wszyscy Europejczycy mają mieć internet do 30 Mbps do 2020 roku


Źródło: Cyfrowy Polsat


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.