Co zrobić z uszkodzonym pojazdem?

28-08-2018, 10:39

Nawet zachowanie najwyższego bezpieczeństwa na drodze może okazać się niewystarczające do tego, aby udało się uniknąć wypadku. Nikt nie potrafi bowiem przewidzieć zachowania innych uczestników ruchu drogowego, a niestety pozostawia ono czasami wiele do życzenia.

mat partnera

Auto uszkodzone w wypadku

W takich sytuacjach można zdecydować się na naprawę pojazdu u znajomego mechanika lub w autoryzowanym punkcie, przy czym warto najpierw poprosić o przygotowanie wyceny. Szczególnie w przypadku starszych aut, których wartość rynkowa jest obecnie niska, naprawianie samochodu po wypadku może być nieopłacalne. Jeżeli ktoś znajdzie się w takiej sytuacji, to pieniądze otrzymane od ubezpieczyciela lepiej odłożyć na zakup nowego samochodu, a stare auto spróbować odsprzedać.

Sprzedaż uszkodzonego samochodu

W internecie nie brakuje ogłoszeń dotyczących powypadkowych samochodów, których właściciele próbują je odsprzedać za niewielkie pieniądze. Niestety, zainteresowanie takimi pojazdami jest bardzo niskie, więc decydując się na sprzedaż swojego auta w taki sposób trzeba uzbroić się w cierpliwość, a w międzyczasie przygotować się na wydatki związane z przedłużaniem ogłoszenia o sprzedaży pojazdu. Szkoda jednak marnować pieniądze, skoro takie auto od ręki odkupi skup samochodów powypadkowych Warszawa, który swoją ofertę opisuje na stronie http://autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/ i obsługuje klientów z całego kraju. Niewątpliwą przewagą takiego skupu nad ofertami pozostałych handlarzy aut jest to, że jeżeli skup będzie zainteresowany odkupieniem samochodu od kierowcy, to wypłaci mu gotówkę w ciągu kilkudziesięciu minut. Opada wówczas konieczność ponoszenia kosztów związanych z publikowaniem ogłoszenia na portalach motoryzacyjnych.

Wspomniany auto skup Warszawa może być najlepszym rozwiązaniem nie tylko wtedy, gdy chodzi o sprzedaż uszkodzonego auta, ale też każdego starszego pojazdu, który nie cieszy się zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów. Nieużywanie takiego pojazdu nie zwalania bowiem właściciela z obowiązku regularnego opłacania ubezpieczenia, dlatego też nie warto trzymać auta, jeżeli nie planuje się go użytkować. Na przestrzeni kilku lat taki pojazd potrafi wygenerować duże koszty, a skoro można ich uniknąć poprzez odsprzedanie auta do skupu, to dobrze z tego skorzystać.

Na co zwrócić uwagę przy sprzedaży auta?

W przypadku sprzedaży auta handlarzowi trzeba mieć na uwadze to, że będzie próbował naciągnąć właściciela pojazdu i obniżyć cenę. Wybierając natomiast skup aut Warszawa zawsze otrzymuje się uczciwą stawkę, co potwierdzają zadowoleni klienci korzystający z usług tej firmy. Jeżeli więc ktoś posiada nieużywane auto, to warto aby sprawdził wspomnianą ofertę.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. elenabsl
fot. ink drop
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: