CAM Media S.A. inwestuje w Brand24

24-08-2011, 15:18

Spółka giełdowa CAM Media S.A. objęła 30 proc. udziałów w Brand24, narzędziu monitoringu marki i obsługi klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Czy Brand24 dzięki pozyskaniu inwestora osiągnie zamierzony cel?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Głównym zadaniem Brand24 jako narzędzia monitoringu internetu jest błyskawiczne wychwytywanie wszelkiego typu dyskusji, reklamacji czy uwag związanych z wybraną marką lub produktem. Narzędzie daje możliwość obsługi klientów skupionych w ramach platform społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Blip, ale również na wszelkiego typu forach dyskusyjnych czy blogach.

- Wsparcie CAM Media to dla Brand24 duży krok naprzód. Od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy podmiotu, który wniesie do naszego projektu nie tylko gotówkę, ale również skuteczne struktury sprzedażowe. CAM Media S.A. osiągnęła w zeszłym roku 62 mln zł przychodu, co obok dynamicznie rosnących zysków stanowi najlepsze referencje tego podmiotu – mówi Michał Sadowski, twórca Brand24.

>> Czytaj też: Debet w koncie firmowym: dla startupów tylko w 6 bankach

Brand24 w fazie testów
fot. - Brand24 w fazie testów
Równie optymistycznie na objęcie udziałów w Brand24 patrzy przedstawiciel CAM Media. Brand24 to jeden z najlepszych nowych projektów z obszaru marketingu internetowego. To narzędzie ma potencjał zostania standardem w pomiarze efektywności działań w social media, jak i stać się źródłem bezcennej informacji dla marketerów. Będzie to możliwe dzięki bardzo dobremu produktowi stworzonemu przez ekipę z Brand24, jak i naszemu wsparciu w obszarze sprzedaży i marketingu – mówi Paweł Orłowski z Zarządu CAM Media S.A.

Jak tłumaczy Michał Sadowski, celem jest stworzenie uniwersalnego narzędzia monitoringu i kanału komunikacji z klientami, którego wykorzystanie pozwoli m.in. na wsparcie sprzedaży, a także wzmocnienie pozytywnego wizerunku wybranej marki, produktu bądź usługi.

Brand24 jest aktualnie w fazie prywatnych betatestów. Start narzędzia planowany jest na początek września. Powołana w sierpniu 2011 spółka akcyjna Brand24 S.A. zamierza w perspektywie 1-2 lat wejść na rynek NewConnect. Planowany jest także start globalnej, anglojęzycznej wersji narzędzia.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.