Blogger ma problemy z nowym designem?

13-05-2011, 10:42

Popularna usługa blogowa należąca do Google'a od wielu godzin dostępna jest dla użytkowników wyłącznie w trybie "tylko do odczytu".

Platformy blogowe, takie jak Huffingotn Post czy Wordpress, cieszą się bardzo dużą popularnością, jednak w tej kwestii bardzo dużymi sukcesami może pochwalić się także Google.

>>Czytaj także: Gmail, Kalendarz i Dokumenty Google wkrótce dostępne również offline

Sonda
Prowadzisz swojego bloga?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Na niedawnej konferencji SXSW wyszukiwarkowy gigant pochwalił się, że w jego usłudze Blogger znajduje się już ponad pół miliarda blogowych wpisów, a w związku z tym w ręce użytkowników zostanie udostępniony nowy design panelu administracyjnego.

Wczoraj na blogu inżynierowie zajmujący się rozwojem Bloggera poinformowali, że zaplanowana jest godzinna przerwa w dostępie do panelu, która związana jest z "poprawą kilku błędów". Tego typu ogłoszenia nie są bynajmniej wyjątkiem, jednak tym razem coś ewidentnie poszło nie po myśli deweloperów.

Kilkanaście godzin później usługa wciąż dostępna jest wyłącznie w trybie "tylko do odczytu", zatem blogi wyświetlają się bez problemów, natomiast nie można zalogować się do panelu administracyjnego, nie wspominając o tworzeniu nowych postów.

Problem z Bloggerem
fot. DI - Problem z Bloggerem
Dodatkowo w kolejnym ogłoszeniu Google'a można przeczytać, że przez przypadek mogły zostać usunięte również niektóre z najnowszych wpisów oraz komentarzy. Obecnie pracownicy z Mountain View pracują nad ich przywróceniem. 

Choć Google zaprzeczyło, że problemy są związane z wprowadzaniem nowego designu, tak dużych problemów z usługą nie było od bardzo dawna. Wielu internautów nie daje wiary w zapewnienia, że ósmą najpopularniejszą witrynę na świecie mogło zablokować "rutynowe wprowadzanie poprawek".

>>Czytaj także: Liczba złośliwych aplikacji dla Androida wzrosła o 400%


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031