Biała Nokia Lumia 800 już w lutym

06-02-2012, 15:52

Nokia poinformowała, że białe wydanie jej flagowego smartfona Lumia 800 z platformą Windows Phone 7.5 zostanie udostępnione już w lutym. Inne wersje kolorystyczne można nabyć od listopada.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Biała Nokia Lumia 800 nie będzie się różniła pod względem parametrów od innych smartfonów tego typu. Zwykle to jednak właśnie białe wersje smartfonów cieszą się dużą popularnością, a w związku z tym są wydawane z opóźnieniem.

Czytaj także: Restrukturyzacja Nokii obniży jej tegoroczne zyski

Przypomnijmy, że sprzęt Lumia 800 wyposażony jest w 3,7-calowy ekran AMOLED ClearBlack, procesor 1,4 GHz, a także 8-megapikselową kamerę z optyką Carl Zeiss. Urządzenie potrafi również odtwarzać filmy w rozdzielczości HD, które można przechowywać na 16 GB wbudowanej pamięci.

Nokia dzięki współpracy z Microsoftem oferuje w swoich urządzeniach także daleko idącą integrację z usługami webowymi giganta z Redmond. Zamiast Dropboksa, znanego m.in. z urządzeń HTC, w smartfonach Lumia znajdziemy zintegrowaną usługę SkyDrive. Nie mogło zabraknąć również na przykład narzędzi Nokia Music oraz Ministry of Sound.

Fiński producent, który na razie nie snuje zbyt optymistycznych prognoz w związku z nadchodzącym rokiem, planuje udostępnić Lumię 800 na kolejnych rynkach już w najbliższych tygodniach. Smartfon trafi zatem do Polski, ale również m.in. Wielkiej Brytanii, Finlandii, Rosji, Niemiec czy Włoch.

Czytaj także: Nokia Siemens zbiera pieniądze na restrukturyzację


Źródło: Nokia


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.