Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Najważniejszym parametrem łóżka, który należy wziąć pod uwagę podczas jego wyboru, jest wygoda, którą zapewnia. Choćby było duże i piękne, ale nie gwarantowało dobrego snu, nie spełni dobrze funkcji, do jakiej jest przeznaczone. Łóżko to jeden z tych mebli, które kupujemy na wiele lat. Co jakiś czas możemy wymienić w nim materac, ale rozmiar łóżka i jego model pozostają takie same, dlatego zakup tego mebla warto dobrze przemyśleć.

Bezkonkurencyjne łóżka kontynentalne

Rosnąca popularność łóżek kontynentalnych

Komfort snu przez lata, a nawet wieki, wzrastał. Sen na nowoczesnych, współcześnie produkowanych materacach jest nieporównywalnie lepszy niż w czasach, gdy do dyspozycji mieliśmy sienniki z sianem. Wydawało się, że lepiej już być nie może, ale wtedy pojawiły się łóżka kontynentalne. Początkowo można je było spotkać tylko w luksusowych hotelach, ale teraz ich liczne zalety może poznać każdy. Charakterystyczną cechą tego modelu jest jego wysokość, większa niż w przypadku tradycyjnych łóżek, która ułatwia poranne wstawanie. Modele kontynentalne mają często także dużą szerokość i są przeznaczone dla dwóch osób. Łóżko kontynentalne 200x200 to idealny wybór do komfortowej sypialni małżeńskiej.

Łóżka kontynentalne z praktycznym pojemnikiem

Sklep z meblami Emwomeble oferuje duży wybór łóżek kontynentalnych. Wśród wielu modeli szczególnie godne uwagi są te wyposażone w pojemnik, w którym można przechowywać zapasy pościeli, ale też odzież czy różnego rodzaju sprzęty. Do małej sypialni warto zdecydować się na łóżko, w którym do pojemnika można dostać się od góry. Takie meble wielofunkcyjne są zawsze dobrym rozwiązaniem, bo pozwalają nam zaoszczędzić cenną przestrzeń w pomieszczeniu i zachować porządek. Niektóre modele łóżek mają dwa pojemniki na pościel, więc każdy korzystający z łóżka może mieć własną przestrzeń do przechowywania pościeli.

Niezastąpiony zagłówek

Łóżko kontynentalne 200 x 200 wyposażone w dekoracyjny tapicerowany zagłówek będzie też odgrywać znaczącą rolę dekoracyjną w sypialni. Zagłówek jest jednym z tych elementów, który decyduje o estetyce oraz stylu łóżka, a przy tym chroni nocą przed chłodem i zapewnia wygodne oparcie plecom. Łóżko to najważniejszy – i często największy – mebel, jaki znajduje się na wyposażeniu sypialni, dlatego to ono ma decydujący wpływ na jej styl i charakter. Łóżko kontynentalne 200 x 200 z pikowanym zagłówkiem to model, który wpisuje się doskonale w styl glamour, ale będzie także odpowiedni do sypialni zaaranżowanej klasycznie.

Wybierz łóżko w swoim ulubionym kolorze!

Modne geometryczne wzory zdobiące zagłówek to propozycja dla miłośników nowoczesnych aranżacji, a także dla zwolenników stylu retro. Każdy z modeli sklep z meblami Emwomeble oferuje w dowolnym, wybranym przez klienta kolorze, co pozwala dostosować produkt do stylu sypialni. Solidne sprężyny bonellowe i nowoczesna pianka T30 wypełniająca materac to kolejne powody, dla których warto zdecydować się na łóżko kontynentalne, które dzięki nim zapewnia większy komfort niż jakiekolwiek inne. Trwałość i wysoka jakość również są charakterystyczne dla tych nowoczesnych łóżek, które mogą posłużyć nam przez wiele lat i zapewnić wymarzony komfort.

Foto: Unsplash, treść: materiał partnera


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca

              *