Anna Streżyńska w Komitecie Honorowym Intertelecom 2012

04-01-2012, 19:48

Organizatorzy wystawy mogą liczyć m.in. na wsparcie merytoryczne Anny Streżyńskiej oraz Magdaleny Gaj, która prawdopodobnie zastąpi na stanowisku obecną prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Udział w Komitecie Honorowym Targów potwierdzili już także: Jerzy Straszewski - prezes Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej, Stefan Kamiński - prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, Wacław Iszkowski - prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Jacek Silski - prezes Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej oraz Rafał Rodziewicz - dyrektor generalny Technitel Polska.

- Rynek teleinformatyczny zmienia się w coraz szybszym tempie. W każdym roku pojawiają się nowe technologie, wyzwania i możliwości. Z tego względu za niezwykle cenne uznaliśmy wsparcie merytoryczne najważniejszych przedstawicieli branży, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem, znajomością aktualnych tendencji i oczekiwań rynku pomagają nam w stworzeniu wyjątkowego w naszej części Europy wydarzenia - mówi Bożena Bednarek, Komisarz ds. Promocji Intertelecom 2012.

Czytaj też: Anna Streżyńska odchodzi

Z aktualną ofertą branży telekomunikacyjnej będzie można zapoznać się od 17 do 19 kwietnia br. Tegoroczna, XXIII edycja imprezy koncentrować się będzie na użytkowych aspektach prezentowanych rozwiązań dla biznesu, administracji publicznej oraz odbiorców indywidualnych. Na targach poruszana będzie m.in. niezwykle aktualna i ważna dla wszystkich sektorów tematyka cyfryzacji. Nie zabraknie także wydarzeń związanych z sieciami szerokopasmowymi.

Ważną częścią targów Intertelecom 2012 mają być konferencje i warsztaty skierowane do jednostek administracji publicznej, samorządów i biznesu.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy