Alfabet InternetBety

PATRONAT MEDIALNY 29-08-2012, 16:57

Już samo menu konferencji wygląda obiecująco. Ponad 80 nazwisk z polskiej i światowej branży internetowej, trzy bloki tematyczne, a na deser konkurs dla startupów - Startup Sito. Uczta dla pasjonatów branży interaktywnej startuje 26 września w Rzeszowie. Bilety na InternetBeta 2012 w promocyjnej cenie tylko do końca sierpnia!

Zgodnie z założeniami rzeszowskiej konferencji w programie nie zabraknie żadnego z gorących tematów dotyczących wirtualnej sieci. W agendzie nie ma tradycyjnego podziału na bloki, są za to ścieżki, po których przewodnikami będą eksperci i praktycy różnych branż.

Ze świata młodych tygrysów e-biznesu pojawi się m.in. Javier Galan z CircleMe, serwisu społecznościowego, który łączy ludzi z podobnymi zainteresowanymi, a także Dariusz Diuk ze Spotify. Scenę startupową reprezentować będzie także Marcin Szeląg w barwach Innivation Nest oraz twórca SaveUp – Arek Skuza. Wystąpienia nowojorskiego fotografa Boba Careya czy Szymona Sikorskiego z Agencji Publicon pokażą z kolei uczestnikom, jak z sukcesem wykorzystywać globalną sieć do propagowania idei społecznych. Łyżkę dziegciu dla równowagi zaserwują Jarosław Lipszyc (Fundacja Nowoczesna Polska) oraz Andrew Keen, autor bestselleru „Kult Amatora”. Ten ostatni wskaże, w jaki sposób social media przeistaczają globalną sieć w scenariusz znany z filmów Hitchcocka. W czasie konferencji po raz pierwszy pod lupę zostanie wzięta kompleksowo przestrzeń e-commerce oraz technologie. W ścieżce zorganizowanej przez Empathy – Internet Software House wystąpią przedstawiciele takich marek, jak PRESTO, Motoricus.com czy ILIM. Nie zabraknie również prognoz na przyszłość. We wróżkę zabawi się tym razem Radek Zaleski z CD Project, który naszkicuje uczestnikom wizję internetu w 2015 roku.

Od słów do czynów

Część teoretyczną konferencji dopełnią warsztaty zorganizowane w ostatnim dniu wydarzenia, tj. 28 września. Organizatorzy proponują uczestnikom praktyczną lekcję z brandingu i wprowadzania produktu na rynek, UX oraz finansowania startupów. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w konferencji zapraszamy do rejestracji poprzez formularz na stronie internetbeta.pl. Promocyjna cena biletów w sprzedaży tylko do końca sierpnia!

Czytaj także: Masz miesiąc na to, aby zgłosić swój startup do konkursu InternetBeta Startup Sito 2012


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy