Akcelerator startupów GammaRebels ogłosił listę mentorów

komunikat prasowy 03-07-2011, 18:18

1 lipca br. GammaRebels, akcelerator startupów technologicznych, opublikował listę mentorów. Wszyscy mentorzy, którzy będą uczestniczyć w programie, mogą pochwalić się licznymi sukcesami w biznesie w Polsce i zagranicą. Dzięki sesjom mentoringowym każdy startup ma znaleźć rozwiązanie wielu problemów. Uwaga! Dziś ostatni dzień zgłoszeń startupów do GammaRebels!

Organizatorzy wierzą, że akceleratory powinny ze sobą ściśle współpracować, dlatego też stworzona została specjalna grupa „liaison mentors”. Do tej grupy zostały zaproszone osoby prowadzące takie programy, jak HackFWD, Springboard czy Startup Bootcamp.

Przewagą GammaRebels nad innymi programami wsparcia startupów jest liczna grupa doświadczonych mentorów. Każdy zaproszony mentor ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe oraz unikatową wiedzę z różnych obszarów biznesu i inwestowania – mówi Kamila Sidor, project manager akceleratora. – Startupy, które wezmą udział w naszym programie, będą miały niepowtarzalną okazję do porozmawiania o swoim projekcie z takimi osobami, jak Jani Byrne, Rafał Bauer czy David Bizer i co najważniejsze możliwość otrzymania od nich bezcennych rad – dodaje.

Do kogo jest skierowana oferta GamaRebels? Idealnymi kandydatami są co najmniej dwuosobowe zespoły, które dysponują już działającym prototypem. Biznes oparty jest o innowacyjny produkt czy usługę z branży nowych technologii i/lub wykorzystujących internet. W programie odnajdą się startupy, które szukają wsparcia finansowego, merytorycznego, kontaktów i chęci do poświęcenia czasu rozwojowi swojego pomysłu w pełnym zakresie.

GammaRebels oferuje wsparcie w postaci inwestycji do 20 tysięcy złotych w zamian za 10 procent udziałów w spółce, wspólną przestrzeń biurową oraz intensywne wsparcie ze strony mentorów.

Do programu można zgłaszać się do 3 lipca, sam akcelerator startuje 1 sierpnia. W październiku, na koniec programu odbędzie się Demo Day, czyli spotkanie startupów z przedstawicielami funduszy VC oraz aniołami biznesu. Podczas trwania programu GammaRebels udostępnia się także zespołom specjalnie przygotowaną przestrzeń biurową, aby stworzyć atmosferę wielkiego „garażu”.

Liaison mentors:

 1. Alex Barrera, Startup Bootcamp, Tetuan Valley
 2. David Bizer, HackFWD
 3. Jon Bradford, Springboard
 4. Paul Bragiel, i/o Ventures
 5. Alex Farcet, Starup Bootcamp
 6. Luis Rivera Gurrea-Nozaleda, Startup Bootcamp
 7. Jakub Lebuda, Brama Innovation Camp
 8. Jean Paul Schmetz, HackFWD

  Mentorzy:
 9. Rafał Bauer
 10. Stefan Bielau
 11. Marcin Borowiecki
 12. Jani Byrne
 13. Paweł Ciesielski
 14. Paweł Chudziński
 15. Marta Gajęcka
 16. Piotr Grochowski
 17. Marek Hołyński
 18. Tom Hulme
 19. Łukasz Jadochowski
 20. Michał Jaworski
 21. Martin Kelly
 22. Wiktor Namysł
 23. Piotr Pągowski
 24. Przemek Pluta
 25. Piotr Pietrzak
 26. Gwendolyn Regina
 27. Sebastian Rheindorf-Zaorski
 28. Agnieszka Skala-Poźniak
 29. Bartosz Stebnicki
 30. Marcin Szałek
 31. Grzegorz Tomasiak
 32. Piotr Wieczorek
 33. Piotr Wilam
 34. Damian Zapłata

Szczegółowe informację o mentorach i programie dostępne są na stronie GammaRebels:

http://www.gammarebels.com

oraz w mediach społecznościowych:

http://www.facebook.com/GammaRebels, Twitter: @GammaRebels


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag startupytag GammaRebelstag akcelerator
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy