Blog i nowy numer GG dla WOŚP

Kolejny niski numer komunikatora otrzymała od GG Network S.A. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ma on służyć internautom przez następny rok do komunikowania się z fundacją Jurka Owsiaka.

Fundacja WOŚP otrzymała również od GG Network tzw. celebrity bot, który umożliwia zarządzanie dużą ilością otrzymywanych wiadomości.

Piszcie – z pewnością wszystkie wiadomości przeczytamy, a na najciekawsze odpowiemy” – zapewniają przedstawiciele fundacji na swojej stronie.

Równocześnie z numerem GG:18 fundacja WOŚP prowadzić będzie blog w portalu społecznościowym Moja Generacja, który już wkrótce zostanie uruchomiony pod adresem mojageneracja.pl/18.

Kolejny specjalny numer ofiarowany fundacji WOŚP przez GG Network S.A. zostanie wylicytowany w czasie XVIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2010 roku. Podczas tegorocznej licytacji numer GG:17 sprzedany został za kwotę 20 100 zł. 

Marcin Rabiniak