Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

7R City Flex Sosnowiec - nowoczesne centrum logistyczne na Śląsku

04-08-2022, 08:14

Nowoczesny magazyn w samym sercu Śląska to doskonała lokalizacja na firmowe centrum logistyczne nie tylko dla firm mających swoje siedziby w pobliskich Katowicach, Mysłowicach czy Dąbrowie Górniczej. Warto wybrać do tego celu 7R City Flex Sosnowiec. Jest to na wskroś nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy, który został przystosowany do spełniania potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.

7R City Flex Sosnowiec – nowoczesne centrum logistyczne na Śląsku

Dowiedz się, co mają do zaoferowania te magazyny. Sosnowiec posiada doskonałe połączenie z wszystkimi miastami aglomeracji śląskiej, dzięki czemu wszędzie będzie blisko – i to nie tylko na terenie województwa, ale całego kraju.

Magazyny Sosnowiec – przemyślana lokalizacja i rozwiązania

Aby pokazać, jak magazyny Sosnowiec łatwo łączą się z resztą Polski, wystarczy napisać, że do autostrady A4 jest od nich zaledwie 7 km, a 25 km dzieli je od międzynarodowego lotniska w Pyrzowicach. Otwiera to drogę nie tylko do Europy, ale dosłownie na cały świat. Lokalizacja została pomyślana także z myślą o pracownikach 7R City Flex Sosnowiec – w pobliżu centrum znajdują się zarówno przystanki tramwajowe, jak i autobusowe.

Ale lokalizacja to nie wszystko. 7R City Flex Sosnowiec to obiekt zbudowany nie tylko z myślą o wygodnym użytkowaniu przez każdą firmę, ale również z poszanowaniem ekologii. Dlatego zastosowano tu szereg energooszczędnych rozwiązań, a przygotowane dla firm łączą w sobie nowoczesne technologie z wykorzystaniem sił natury. Doskonałym przykładem doki hydrauliczne korzystające z doświetlenia światłem dziennym strefy rozładunkowej.

7R City Flex Sosnowiec – pojemność na wszystkie potrzeby

Magazyny Sosnowiec mają powierzchnię wynoszącą 13 200 metrów kwadratowych, co przy wysokości składowania 10 metrów daje możliwość przechowywania olbrzymich ilości materiałów, produktów czy towarów. Dlatego z propozycji 7R SA mogą korzystać firmy z różnych branż – zarówno zajmujące się produktami przemysłu lekkiego, jak i ciężkiego, w tym materiałami budowlanymi. 7R City Flex Sosnowiec jest przygotowane na obciążenia wynoszące nawet 5 ton ma metr kwadratowy!

Jeśli chodzi o powierzchnie biurowe, istnieje możliwość przystosowania ich dokładnie tak, jak wyobraża to sobie wynajmujący. Dzięki temu nie musi się tracić czasu na organizację wszystkiego – od razu są tam warunki umożliwiające nieprzerwaną pracę firmy. 

Atrakcyjne ceny, elastyczne warunki najmu

7R City Flex Sosnowiec to magazyny, które stworzono z myślą o klientach. Dotyczy to także zawieranej umowy najmu. Klient może wybrać powierzchnię, które będzie mu potrzebna do składowania zapasów, a jeśli firma rozwinie się, można w dowolnym momencie powiększyć zajmowany przez niego obszar. Dzięki temu zawsze dysponuje się taką przestrzenią, jaka jest akurat potrzebna. Ta elastyczność pozwala uniknąć sytuacji, w której zaczyna brakować miejsca lub ma się go zbyt dużo.

Równie atrakcyjna jest cena za wynajem, która sprawia, że skorzystanie z tej propozycji nie będzie dużym obciążeniem dla firmowego budżetu. Jeśli chcesz ją poznać – skontaktuj się z 7R City Flex Sosnowiec już dzisiaj!


Ostatnie artykuły:


fot. Sean Do


fot. Matryx
Tematy pokrewne:  

tag magazyntag centrum logistyczne


« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031