31 odsłon SuperTomasza (wideo)

PATRONAT MEDIALNY 02-02-2011, 19:56

Zakończył się kolejny etap konkursu na film komórkowy "13 wcieleń Tomasza M." - tym razem należało nakręcić krótką historię o superbohaterze. Organizatorzy otrzymali 31 zgłoszeń, w których internauci przedstawili swoje wizje SuperTomasza.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Od początku trwania konkursu, o którym informowaliśmy także w Dzienniku Internautów, nadesłano 136 filmów. Premiera "13 wcieleń Tomasz M." przewidziana jest w kwietniu na dużym ekranie, podczas 4. edycji międzynarodowego festiwalu filmowego Off Plus Camera. Dopiero co zakończony etap wygrał internauta o nicku Groch 100 (http://tomaszm.com/player.php?id=150).

Ci, którzy chcieliby współtworzyć projekt, mogą wziąć udział w kolejnym etapie, który właśnie się rozpoczął. Nasz bohater postanowił tym razem wejść w świat showbiznesu i został... celebrytą (albo celebrytką). Jego naturalne środowisko to blichtr, lans, tłumy fanów i niezłe fury. Nie pokazuje się publicznie, dopóki jego look nie będzie odpowiednio modny.

Macie już pomysł, jak przedstawić Tomasza M. w tym wcieleniu? Zapoznajcie się jeszcze z jego opisem (http://tomaszm.com/wcielenia.html) i nakręćcie komórką swój film. Organizatorzy konkursu na zgłoszenia czekają do poniedziałku, tj. 7 lutego, do południa.

Poniżej można obejrzeć, jak aktualnie wygląda film "13 wcieleń Tomasza M.":

>> Czytaj także: Sundance: Dzień z życia internautów już jutro! W kwietniu podobny projekt na Off Plus CameraSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.