15 faktów o polskim e-biznesie, których nie znasz - zobacz wideo!

PATRONAT MEDIALNY 17-05-2012, 09:19

Czy wiesz, że wartość polskiej gospodarki internetowej jest większa niż wartość dodana górnictwa, a codziennie dokonywanych jest 14 mln aukcji? Słyszałeś o tym, że Polacy wydają w sieci więcej niż Hiszpanie, Portugalczycy, Szwajcarzy i Włosi?

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Ciekawe dane dotyczące polskiego rynku e-commerce podane w formie animowanej infografiki znajdziecie w filmie powstałym w ramach akcji „Tygrysy E-biznesu”, której zwieńczeniem będzie e-seminarium z udziałem ekspertów i praktyków e-biznesu prowadzących własne sklepy internetowe.

Zamieszczona wyżej animowana infografika stanowi pierwszą część projektu „Tygrysy E-biznesu”. Na kolejne publikacje złożą się 3 reportaże poświęcone wybranym rodzimym e-sklepom, prezentujące ich założycieli, którzy opowiedzą o własnych sukcesach i porażkach zawodowych, a także zdradzają swoje „patenty” na biznes w sieci.

Zobacz w DI inne projekty telewizji StartupTV.pl


Źródło: StartupTV.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.