11 listopada - przegląd memów, demotów, grafik

12-11-2012, 15:58

Jak Święto Niepodległości wyglądało w oczach samych internautów? Zobaczcie na najpopularniejszych memach i grafikach, które zdobywały setki "polubień" na Facebooku.

Święto Niepodległości internauci uczcili nie tylko na licznych pochodach i manifestacjach, ale również pozostawiając po sobie dziesiątki memów i grafik okolicznościowych. Niektóre z nich to relacja z zamieszek, a inne po prostu humorystycznie ukazują podziały wśród Polaków.

Wolne media to również internet i podobnie jak w przypadku grafiki odnalezionej na profilu "Nagłówki nie do ogarnięcia", mamy nadzieję, że poniższe zestawienie dostarczy nieco radości:

11 listopada

Jak Polacy spędzali 11 listopada? Większość nie musiała w tym czasie iść do pracy, choć prezydent nie miał dnia wolnego:

11 listopada

Tak czy inaczej, 11 listopada to bez wątpienia święto o pozytywnym charakterze. Uśmiech gościł więc na twarzach polityków, którzy nie zawsze kojarzeni są z dobrym nastrojem i radością:

11 listopada

Choć grafiki dotyczące zamieszek znajdziecie dopiero na kolejnych stronach tego zestawienia, popularny na Facebooku był obrazek, który zachęcał do nowoczesnego patriotyzmu: 

11 listopada

ZOBACZ KOLEJNĄ STRONĘ ZESTAWIENIA, KLIKAJĄC PONIŻEJ

1  2 3 4  - 

Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy