Horyzont historii, turniej programistyczny Crossover, warsztaty z polityki cenowej, konferencja o bezpieczeństwie państwa i biznesu w cyberprzestrzeni, Mobile Silesia. Przegląd #wydarzenia

15-05-2017, 13:22

Biznes i rozrywka, wiedza i praktyka, wartościowe spotkania - zajrzyjcie do dzisiejszego przeglądu nadchodzących wydarzeń i planujecie wizyty. Miłej lektury!

 • 20 maja, Gdańsk, Gdynia i Sopot. Turniej programistyczny Crossover to całodniowe spotkanie rekrutacyjne dla 50 programistów. 20 specjalistów programowania w Ruby on Rails, Javie czy .NET ma szansę znaleźć pracę na stanowisku Software Engineering Manager (źródło: materiał prasowy Crossover).
 • 20-21 maja, Warszawa. „Warm-Up to MIT EF Poland Acceleration” to organizowane przez MIT Enterprise Forum bezpłatne warsztaty z zakresu definiowania modelu biznesowego firmy i kształtowania polityki cenowej dla początkujących przedsiębiorców (szczegóły).
 • 25 maja, Warszawa. Konferencja "Bezpieczeństwo państwa i biznesu w cyberprzestrzeni", adresowana do przedstawicieli strategicznych instytucji, administracji i biznesu, organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz firmę Altkom (źródło: materiał prasowy firmy Altkom).
 • 26-28 maja, Nowy Dwór Mazowiecki. Horyzont Historii - inicjatywa Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie - został Partnerem Strategicznym Festiwalu Fantastyki Cytadela, który odbędzie się w maju w Modlinie. Horyzont Historii to aplikacja do "podróży w czasie" po Warszawie, dostępna w PKiN - podczas Festiwalu Fantastyki Cytadela w Twierdzy Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) będzie można ją wypróbować na kilku stanowiskach (źródło: materiał prasowy PKiN).
 • 13 czerwca, Zabrze. #Mobile Silesia to siódme spotkanie poświęcone marketingowi mobilnemu, organizowane przez firmę SMSAPI w formie całodniowej konferencji zakończonej after party. Udział jest odpłatny - koszt to 250 zł (200 zł do końca maja) netto (źródło: materiał prasowy SMSAPI).

Najbliższe wydarzenia odbywające się pod patronatem DI:

 • 20 maja, Wrocław. Hackathon BankITUp dla pięcioosobowych drużyn z branży fintech (szczegóły),
 • 23 maja, Wrocław i 25 maja, Warszawa. Konferencja programistyczna CodeEurope (szczegóły),
 • 24-26 maja, Wrocław. 4. Kongres Dyrektorów e-commerce (szczegóły),
 • 6 czerwca, Toruń. Otwarta konferencja dla MŚP "Firma przyszłości" (szczegóły),
 • 7-9 czerwca, Józefów k.Warszawy. Jubileuszowa konferencja IIA Polska (szczegóły),
 • 28-29 września, Warszawa. Konferencja poświęcona prawu autorskiemu Copy Camp (szczegóły).

Organizujesz ciekawe wydarzenie związane z technologiami cyfrowymi albo wiesz o takim? Napisz do mnie: jr@di24.pl, a być może zasygnalizuję je w kolejnym przeglądzie nadchodzących wydarzeń.


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy