Firma przyszłości - otwarta konferencja dla małych i średnich przedsiębiorców

11-05-2017, 07:37

FIRMA PRZYSZŁOŚCI to wydarzenie zorganizowane z myślą o wyzwaniach, jakie w dobie internetu stoją przed małymi i średnimi biznesami, niezależnie od branży i skali działania. Organizatorzy zapraszają zarówno doświadczonych szefów i managerów firm, jak i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą – każdy znajdzie coś dla siebie w ramach przygotowanych prelekcji, warsztatów i dyskusji.

Gośćmi konferencji będą cenieni eksperci i praktycy, m.in. szefowa Google for Work Magdalena Dziewguć, jeden z 50 najbardziej kreatywnych Polaków w biznesie - Arek Skuza, eksperci w zakresie eksportu (Janetta Sałek), restrukturyzacji (Arkadiusz Krężel), marketingu internetowego i public relations (Janusz Kamiński, Grzegorz Zajączkowski, Justyna Hoppe, Dominik Pokornowski), inwestycji i innowacji (Rafał Kołodziej, Dr Michał Buszko, Bożena Lublińska-Kasprzak) oraz myślenia wizualnego i mentoringu (Andrzej Chalecki), a także prezesi i członkowie zarządów największych lokalnych firm (Tomasz Józefacki, Dariusz Polak, Maciej Jóźwicki).

W programie znajdą się nie tylko wykłady, dotyczące m.in. megatrendów technologicznych i finansowych i ich znaczenia w biznesie oraz globalizacji eksportu, ale także niezwykle praktyczne warsztaty. W ramach panelu warsztatowego uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zbudować strategię komunikacji swojej firmy, korzystając z narzędzi digital marketingu, mediów społecznościowych i innowacyjnych metodologii biznesowych, a także zdobędą wiedzę na temat trendów ekonomicznych, które mają znaczenie przy tzw. futures thinking, czyli projektowaniu przyszłości firmy.

Uczestnicy poznają także dobre praktyki stosowane przez firmy, które odniosły sukces i usłyszą, jak na co dzień zmagają się one z problemami, które zna każdy prowadzący biznes. Przy okazji poznają innych lokalnych przedsiębiorców i nawiążą cenne kontakty.


Kiedy: 6 czerwca 2017 r., godz. 9:00 -18:00
Gdzie: Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży, ul. Łokietka 3, Toruń

Rejestracji na konferencję dokonać można pod adresem: firmaprzyszlosci.com.pl

organizator:

FIRMA PRZYSZŁOŚCI to nowa inicjatywa toruńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu, która od 1989 r. wspiera lokalny biznes, tworząc przestrzeń networkingową, organizując szkolenia, angażując się we współpracę między sektorami i reprezentując interesy toruńskich przedsiębiorców, a także pomagając w najprostszych codziennych kwestiach, jak znalezienie stażystów, użyczenie przestrzeni na negocjacje biznesowe czy organizację grupy zakupowej.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Toruńtag patronat DItag firma przyszłości
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: