Bezpłatne warsztaty dla startupów technologicznych z MIT Enterprise Forum Poland, PGNiG i KGHM

12-05-2017, 11:53

MIT Enterprise Forum Poland zaprasza startupy technologiczne z całej Polski na „Warm-Up to MIT EF Poland Acceleration” - bezpłatne, dwudniowe warsztaty z zakresu definiowania modelu biznesowego firmy i kształtowania polityki cenowej. W trakcie szkolenia początkujący przedsiębiorcy będą mieli również okazję skonsultowania rynkowego potencjału rozwijanych przez siebie technologii z ekspertami z Grupy PGNiG oraz Grupy KGHM. Warsztaty odbędą się 20 i 21 maja w budynku Campus Google w Warszawie. Startupy zainteresowane udziałem w szkoleniu mogą rejestrować się na stronie warmup.mitefpoland.pl

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Metodologia warsztatów oparta jest o model 24 kroków przedsiębiorczości zdyscyplinowanej Billa Aulet’a, wykorzystywanego przez MIT Enterprise Forum w procesie akceleracji startupów technologicznych. Warsztaty poprowadzą Agnieszka Lewandowska, Prezes Zarządu Fundacji Startup School oraz Paweł Bochniarz, Prezes Zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej.

- Do udziału w warsztatach zapraszamy przede wszystkim startupy rozwijające technologie z obszarów Industrial IoT oraz Big Data for Industrial. Dla początkujących przedsiębiorców to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy przydatnej do dalszego rozwoju działalności, ale również unikalna szansa na  skonsultowanie potencjału proponowanych rozwiązań z ekspertami z czołowych firm z branży energetycznej i wydobywczej – PGNiG oraz KGHM. Do udziału w szkoleniu zapraszamy również osoby z doświadczeniem m.in. w sprzedaży, marketingu i business developement, które chciałyby się włączyć w pracę już istniejących startupów – mówi Magdalena Jabłońska, Dyrektor Operacyjna MIT Enterprise Forum Poland.

warmup warsztaty startupy

MIT Enterprise Forum Poland to jeden z największych w Polsce programów wspierających rozwój innowacyjnych startupów technologicznych. Celem projektu jest połączenie potencjału początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami dużych korporacji, w tym spółek skarbu państwa. Projekt akceleracyjny MIT Enterprise Forum Poland daje startupom szansę na testowanie pomysłów dzięki współpracy z największymi przedsiębiorstwami w obszarze finansów, energii, wydobycia surowców oraz zdrowia. Partnerami programu są między innymi PKO Bank Polski, Grupa PGNiG, Grupa KGHM i Grupa Adamed, Intel, Visa i Hewlett Packard Enterprise Polska.

Do 25 maja br. roku trwa nabór aplikacji do 3 edycji. akceleratora MIT Enterprise Forum Poland. Dzięki grantowi przyznanemu MIT Enterprise Forum Poland w pilotażowym konkursie ScaleUp, zrealizowanym w ramach rządowego programu Start In Poland, startupy, które zakwalifikują się do programu, uzyskają szansę na dofinansowanie działalności w kwocie nawet do 200 tys. zł. oraz wsparcie w postaci usług o wartości do 50 tys. zł.

- Warsztaty „Warm-Up to MIT EF Poland Acceleration” to doskonała okazja, aby poznać bliżej nas i  nasz model akceleracji, którą przeprowadzamy zgodnie z metodologią Massachusetts Institute of Technology, opracowaną przez prof. Billa Aulett’a “ 24 kroki. Przedsiębiorczość Zdyscyplinowana”. Na warsztatach przedstawiciele startupów technologicznych poznają i nauczą się praktycznego wykorzystania 2 z 24 kroków czyli, „Business Model Canvas” oraz „Pricing”. Dodatkowym bonusem udziału w WARM UP TO MIT EF POLAND ACCELERATION jest wejście na ścieżkę „ fast track” 3. edycji programu akceleracji MIT Enterprise Forum Poland – dodaje Magdalena Jabłońska.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.