Zostań hodowcą psów dzięki grze przeglądarkowej

06-06-2019, 06:26

Jeżeli marzysz o własnym psie, ale z jakiegoś powodu nie możesz przygarnąć czworonoga, z pewnością zainteresuje cię nowa gra przeglądarkowa.

gry o psach

  1. Dlaczego warto sięgnąć po grę o psach?
  2. Jak hodować czworonogi?

Dzięki tej produkcji możesz zostać wirtualnym psim hodowcą i zapewnić zwierzętom niezbędną opiekę.

Dlaczego warto sięgnąć po grę o psach?

Grą o psach warto zainteresować również młodsze osoby, które często nie zdają sobie sprawy, jak wiele obowiązków wiąże się z adopcją psa. Dzięki temu będą mogły przekonać się, czy poradzą sobie z taką odpowiedzialnością. Po uruchomieniu gry możesz wybrać dowolnego psa, którego hodowlą następnie się zajmiesz. Oprócz rasowych zwierząt dostępne są również urocze kundelki. Niezależnie jednak od dokonanego wyboru, powinieneś zapewnić psu jak najlepsze warunki. Dostępna w oknie przeglądarki gra świetnie odwzorowuje prawdziwe potrzeby czworonoga. Oprócz takich oczywistych czynności jak wyprowadzanie spa na spacery oraz regularne karmienie, konieczne jest również dbanie o jego higienę. Do tego dochodzi wspólna zabawa, wyrabianie pożądanych nawyków, a nawet nauka sztuczek. Podobnie jak w prawdziwym życiu, utrzymanie wirtualnego psa wiążę się z kosztami. Wirtualne pieniądze potrzebne są między innymi do zakupu dobrej karmy oraz przygotowania zwierzęciu przytulnego miejsca do spania.

Jak hodować czworonogi?

Bardziej zaawansowani gracze, którzy opanowali niezbędne podstawy i będą sobie dobrze radzili z opieką nad psem mogą pomyśleć o założeniu hodowli. Jak przystało na dopracowane gry o psach, wspomniany tytuł umożliwia również powiększenie rodziny psów o szczeniaki. Do tego niezbędne są dwa dorosłe osobniki. Ciekawie rozwiązano problem z tym, co zrobić z nadmiarem małych psów. Jeżeli urodzi się ich więcej, niż będziesz chciał trzymać w swojej hodowli, zawsze możesz zamieścić ogłoszenie i wystawić je na sprzedaż. Jeżeli któryś z graczy będzie zainteresowany przygarnięciem takiego czworonoga, skontaktuje się z tobą w celu jego odkupienia. Na cenę, jaką możesz zażądać za szczeniaka wpływa kilka czynników. Są to między innymi rodowód oraz wychowanie psa.

Gra o psach dostępna jest za darmo. Pozwoli ci nie tylko upewnić się, że poradzisz sobie z obowiązkami towarzyszącymi przygarnięciu prawdziwego zwierzęcia, ale też zapewni świetną rozrywkę. W dodatku nie musisz posiadać nowoczesnego komputera, bo podobnie jak inne gry przeglądarkowe, nie ma ona wygórowanych wymagań sprzętowych. Dzięki temu każdy może ją uruchomić na dowolnym sprzęcie i rozpocząć swoją przygodę hodowcy.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: